Zespół

ZESPÓŁ aleksandra wójtowicz

Aleksandra Wójtowicz

Pomysłodawca i właścicielka salonu i marki Hair & Body Design. Wybitna kosmetolog, specjalizująca się w najnowszych metodach makijażu permanentnego, mikropigmentacji skóry głowy oraz innych zabiegów inwazyjnych. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na precyzji i efektach końcowych, nie idąc na skróty. Dla Gości salonu zawsze wybiera to, co najcenniejsze, najskuteczniejsze i bezpieczne. Stworzyła miejsce pełne doskonałej jakości, wysokiego profesjonalizmu, harmonii i odprężenia!

ZASPÓŁ _ Karina _ podmiana

Karina Jopek

Fryzjerka, stylistka, artystka. Pełna energii, otwarta i kreatywna. Przede wszystkim pasjonuje się koloryzacją. Dzięki znajomości najnowszych modowych trendów, wyczaruje każdą fryzurę na głowie Gości Hair & Body Design. Miłość do pracy objawia się również w jej zainteresowaniach: modzie, kreowaniu wizerunku, najnowszych kosmetycznych i fryzjerskich trendach, a także nowej pasji – wizażu. Uczestniczka licznych szkoleń i konkursów branżowych. Prywatnie kocha spontaniczność i podróże.

GALERIA _ asia

Joanna Podsobińska-Ryczek

Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym zarówno w gabinetach w kraju, jak i za granicą. Przede wszystkim zajmuje się pielęgnacją ciała i twarzy – w każdym wymiarze! Wykorzystując najnowsze technologie i najlepszej jakości kosmetyki potrafi czynić cuda… te pielęgnacyjne, regeneracyjne i relaksacyjne. Prywatnie kocha podróżować.

ZESPÓŁ _ Kasia

Katarzyna Laszczak

Po prostu kocha fryzjerstwo. W pracy prezentuje swój własny styl będący połączeniem klasyki i awangardy. Kreuje, tworzy, buduje… to, co najlepsze dla naszych Klientów. Prawdziwa satysfakcja to dla niej ich zadowolenie. Specjalizując się głównie w stylizacjach na okazji specjalne, sesje modowe i fotograficzne. Brała udział w licznych szkoleniach u najlepszych polskich kreatorów fryzur. Nadmiar energii rozładowuje na nartach i rolkach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress