Zabiegi OLAPLEX

System pielęgnacji włosów OLAPLEX został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych.

Olaplex to prawdziwy przełom w pielęgnacji i odnowie bardzo zniszczonych włosów! Produkt odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Produkty Olaplex nie zawierają silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nie były testowany na zwierzętach. Tak jak pozostałe kosmetyki, na których pracujemy.

Olaplex to jeden aktywny składnik wynaleziony przez dr. Erica Pressly’a, doktora materiałoznawstwa i doktora chemii Craiga Hawkera. Dzięki nim, nawet najbardziej zniszczona włosy można odbudować i nadać im nowy blask oraz zdrowy wygląd.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress