Zabiegi fryzjerskie – cięcie, koloryzacja i stylizacja włosów

Wspaniały wygląd włosów zależy przede wszystkim od ich kondycji i zdrowia. Kolejnymi aspektami są stylizacja i odpowiednia koloryzacja. Nasi fryzjerzy – styliści, korzystając z kosmetyków takich marek jak KEVIN MURPHY, Living Proof czy OLAPLEX potrafią wydobyć z włosów naturalne piękno i blask.

Będąc na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie koloryzacji i strzyżenia, otrzymujecie gwarancję nie tylko najwyższej jakości i profesjonalizmu, ale i panującej mody. Zaś dzięki kosmetykom KEVIN MURPHY zyskujecie lekkość, objętość i styl w 100% zgodny z naturą. Profesjonalne zabiegi fryzjerskie bez parabenów, bez siarczanów, bez okrucieństwa.

 

KEVIN MURPHY? Światowej sławy stylista tworzący na potrzeby pokazów mody, okładek magazynów modowych, sesji filmowych i fotograficznych. Żeby zrozumieć jego produkty, trzeba zrozumieć jego samego. Kevin, spędzając godziny w pracowniach fryzjerskich, niezadowolony z efektów prac na bazie otrzymanych kosmetyków – włosy stawały się ciężkie, opadające, nieukładające się prawidłowo w czasie sesji, wykreował i stworzył własne produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Fryzjer - Hair & Body Design Bielsko-Biała

Korzystając z technologii kosmetyków do twarzy, zapewnił włosom blask, objętość i lekkość, a także stuprocentową naturalność składników. Nabawiając się alergii, stworzył kosmetyki z dodatkiem olejków eterycznych, wyciągów z roślin i naturalnych antyoksydantów.

Obecnie marka KEVIN MURPHY jest najbardziej pożądaną marką koloryzacji i stylizacji włosów na świecie. To produkty inspirowane tym, co w naturze najlepsze. To połączenie fryzur z okładek Vouge’a oraz naturalnej aromaterapii, zaspokajającej potrzeby każdego rodzaju włosów. Zobacz wybrane efekty wykonanych zabiegów fryzjerskich w naszym salonie.

Sprawdź pozostałe oferowane przez nas zabiegi fryzjerskie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress