Wizaż & stylizacja rzęs

Profesjonalny i trwały makijaż na każdą okazję. Hair & Body Design daje możliwość przygotowania perfekcyjnego makijażu każdego dnia. Pracując w oparciu o profesjonalne kosmetyki stosowane z powodzeniem podczas pracy charakteryzatorów gwarantujemy Klientkom 100% satysfakcji, indywidualności oraz właściwego przygotowania skóry.

Wykonując makijaż podkreślamy indywidualizm każdej klientki, wybierając odpowiedni makijaż staramy się podkreślić charakter i wydobyć to, co najpiękniejsze w twarzy kobiety. Spotkanie z naszą wizażystką to nie tylko wykonanie makijażu, to często także psychologiczna rozmowa, doradztwo, czy nawet świetna zabawa. Dla nas najważniejszy jest klient- jego zadowolenie i poczucie, że każda z nas jest piękna.

Co proponujemy? Nie tylko klasyczny makijaż wieczorowy oraz ślubny, ale też ten podstawowy – codzienny oraz lunchowy.

16

 

Największą popularnością cieszą się u nas makijaże ślubne oraz okolicznościowe.

Z myślą o przyszłych pannach młodych podkreślamy kilka zasad, jakimi kierujemy się wykonując makijaż ślubny:

1. Nie wykonujemy makijażu ślubnego bez wcześniejszego spotkania z klientką (makijaż próbny lub konsultacja)

2. Podstawa udanego makijażu to zadbana cera- bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry parę dni wcześniej – oczyszczanie, peeling, maska nawilżająca (istnieje możliwość pielęgnacji skóry przed ślubem w salonie Hair&Body Design w pakiecie ślubnym). Skóra przesuszona uniemożliwia wykonanie idealnego makijażu.

3. W dniu ślubu nie wykonujemy regulacji brwi- proszę pamiętać o tym zabiegu przed ślubem.

4. Matowa, gładka skóra to podstawa udanych zdjęć ze ślubu- wizażysta pracuje przy użyciu profesjonalnych produktów o właściwościach wodoodpornych działających przeciw nieestetycznemu błyszczenia twarzy. Klientka zaraz po wykonanym makijażu może mieć wrażenie większej ilości pudru na skórze, co z czasem całkowicie zniknie, pozwoli jednak utrzymać makijaż w doskonałym stanie.

5. Na wyraźne życzenie klientki wizażystka może zrezygnować z utrwalenia makijażu produktami wodoodpornymi, co jednak nie gwarantuje trwałości makijażu.

6. Makijaż ślubny / okolicznościowy nie kończy się w obrębie samej twarzy- wizażystka wyrównuje koloryt skóry także na dekolcie, plecach, rękach itd. Prosimy o założenie swobodnego stroju z możliwością odkrycia wybranych partii ciała (proponujemy koszulę z guzikami).

7. Makijaż trwa ok. 60 min.19

8. Kolejność przygotowań ślubnych jest następująca- najpierw fryzjer, później makijaż. Prosimy o uwzględnienie tej zasady decydując się na wykonanie fryzury ślubnej poza naszym salonem.

 

Dodatkowo proponujemy warsztaty makijażu oraz możliwość kobiecych sesji zdjęciowych, podczas których wizaż łączy się ze stylizacją fryzur.

Nie masz czasu zrobić go sama przed lustrem, chcesz poprawić do w ciągu dnia? – Odwiedź nasze studio!

W salonie Hair & Body Design przedłużamy i zagęszczamy rzęsy metodą 1:1, 2:1 lub 3:1.

 

 

Poniżej publikujemy zdjęcia makijaży wykonanych w Hair&Body Design

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress