Pielęgnacja podstawowa

Standardowe, codzienne zabiegi zaczynając od regulacji brwi, hennę, poprzez woskową depilację, trwałą depilację systemem IPL,  aż po zaawansowane zabiegi mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, oczyszczania manualnego twarzy.

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA – DEPILACJA IPL

IPL czyli Intensywnie Pulsujące Światło. To nie laser, a działanie fal diodowych skutecznie usuwa owłosienie. Trwale i na zawsze. Po wykonaniu zabiegu włosy nie odrastają! W zabiegu wykorzystywane są naświetlenia lampą xenonową. ILP nie działa na włos wybiórczo, a całościowo.
IPL emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych o różnych długościach. Docierają one w głąb skóry, gdzie niszczą struktury odpowiedzialne za odżywianie włosów. Daje to efekt gładkości. Najlepszy efekt depilacji IPL uzyskuje się w przypadku osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach.

PEELIN KAWITACYJNY
To szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry poprzez fale ultradźwiękowe, dzięki czemu usuwamy nadmiar serum, likwidujemy zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie.

MIKRODERMABRAZJA
Bezigłowa i bezpieczna metoda usuwania warstw naskórka. To wygładzenie i odświeżenie skóry. Ilość zabiegów dobierana indywidualnie. Zabieg również dla cery naczyniowej.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg odmładzający, łączący elementy technologii medycznej i kosmetycznej celem stymulacji skóry i wielokrotnego przyśpieszania transportu składników aktywnych w skórze. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry to jedynie kilka milimetrów, dzięki czemu struktury skóry właściwej m.in. naczynka krwionośne pozostają nienaruszone. Zabieg poprawia owal twarzy oraz wygładza zmarszczki.

ZABIEGI LASEROWE
Bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie zmian skórnych dzięki innowacyjnemu urządzeniu: Laser Q-Switch Nd Yag NEW pozwala na usuwanie makijażu permanentnego, tatuaży oraz innych zmian skórnych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress