Pielęgnacja podstawowa

Standardowe, codzienne zabiegi zaczynając od regulacji brwi, hennę, poprzez woskową depilację, trwałą depilację systemem IPL,  aż po zaawansowane zabiegi mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji, oczyszczania manualnego twarzy.

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA – DEPILACJA LASEROWA by LightSheer Desire

Depilacja laserowa Laser LightSheer Desire
To laser diodowy, który działa na zasadzie zjawiska fototermolizy, a ta z kolei pozwala na trwałe usunięcie owłosienia dzięki trwałemu uszkodzeniu mieszków włosowych. Laser jest niezwykle skuteczny i w pełni bezpieczny. Urządzenie posiada medyczne atesty, dzięki którym nie musimy się obawiać negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Przy epilacji laserowej nieistotny jest kolor włosów i kolor karnacji, dzięki czemu nie musisz się obawiać, iż mając bardzo ciemne włoski nie pozbędziesz się ich! Sesja laserowa trwa od kilku minut do godziny, a laser oddziałuje na mieszki włosowe będące w fazie wzrostu

Zabieg należy powtarzać 3 – 6 razy, raz na 4 – 5 tygodni! Wszystko zależy od ilości włosów do usunięcia, ich grubości, koloru oraz obszaru! Laser pozwala na trwałe usunięcie owłosienia.

PEELIN KAWITACYJNY
To szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry poprzez fale ultradźwiękowe, dzięki czemu usuwamy nadmiar serum, likwidujemy zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie.

MIKRODERMABRAZJA
Bezigłowa i bezpieczna metoda usuwania warstw naskórka. To wygładzenie i odświeżenie skóry. Ilość zabiegów dobierana indywidualnie. Zabieg również dla cery naczyniowej.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg odmładzający, łączący elementy technologii medycznej i kosmetycznej celem stymulacji skóry i wielokrotnego przyśpieszania transportu składników aktywnych w skórze. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry to jedynie kilka milimetrów, dzięki czemu struktury skóry właściwej m.in. naczynka krwionośne pozostają nienaruszone. Zabieg poprawia owal twarzy oraz wygładza zmarszczki.

ZABIEGI LASEROWE
Bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie zmian skórnych dzięki innowacyjnemu urządzeniu: Laser Q-Switch Nd Yag NEW pozwala na usuwanie makijażu permanentnego, tatuaży oraz innych zmian skórnych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress