Mikropigmentacja skóry głowy

Antidotum na łysienie i wypadanie włosów! To precyzyjne umieszczenie pigmentu w najgłębszych warstwach naskórka, w efekcie czego maskujemy ubytki włosów, to mówiąc wprost odtwarzanie za pomocą pigmentu cebulek włosów, dzięki czemu obszar ten jest nie do odróżnienia od obszaru naturalnych włosów. Skuteczna i bezpieczna metoda wykonana fachowo oraz odpowiednim sprzętem to rewolucja w kosmetologii.

Mikropigmentacja

Wykonując zabieg mikropigmentacji skóry głowy trzeba posiadać nie tylko doświadczenie w dziedzinie mikropigmentacji medycznej, ale i być swego rodzaju artystą. Te cechy znajdziecie w Hair & Body Design! Z łysieniem zmaga się co drugi mężczyzna po pięćdziesiątce. Problem ten dotyka jednak różnych osób, w różnym wieku. To skutek złej diety, stresu, ale i skłonności genetyczne. Przełomem w niwelowaniu ubytków jest mikropigmentacja skóry głowy, która pozwala zagęścić włosy lub też stworzyć imitację krótkiej fryzury.

Zabieg polega na wprowadzeniu w skórę głowy pigmentów uzyskanych z minerałów, które są neutralne dla organizmu, zatem nie powodują ryzyka wystąpienia alergii. Zabieg może stanowić alternatywę dla transplantacji włosów. Jest dedykowany osobom cierpiącym na łysienia całkowite, plackowate, androgenowe, bliznowaciejące. Jest skuteczny również przy łysieniu telogenowym oraz anangenowym. Innymi słowy, można go stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.krzysiek

Poniżej galeria naszych prac krok po kroku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress