DERMAPEN – mezoterapia mikroigłowa Wampirzy Lifting!

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność do fizjologicznej produkcji kolagenu. Zabieg poprawia gęstość i elastyczność skóry, odżywia ją, redukuje blizny i przebarwienia. Kwintesencją działania Dermapen są naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek.

 

Korzyści:
– stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
– poprawa gęstości i elastyczności skóry
– poprawa odżywienia skóry
– redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
– redukcja przebarwień
Zabieg z zastosowaniem Dermapen trwa około 30-45 minut. Skórę znieczulamy i dokładnie dezynfekujemy. Następnie po naniesieniu odpowiedniego preparatu wykonujemy mikronakłuwanie dobierając odpowiednią głębokość wkłuć w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry.
W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być lekko zaróżowiona i napięta, zaś po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. Pełnymi efektami terapii Dermapen można cieszyć się po upływie 5-7 dni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress