O nas

Hair & Body Design

Niezwykłe miejsce w Bielsku-Białej

Nasz salon cechuje cudowna atmosfera, która panuje tutaj każdego dnia. Do tego profesjonalizm i fachowość fryzjerów – stylistów, którzy z uwagą i zaangażowaniem tworzą bajeczne fryzury, a wykorzystując najlepsze kosmetyki światowego rynku, wydobywają z włosów piękno i blask. Pracując na kosmetykach takich marek, jak KEVIN MURPHY, OLAPLEX oraz LIVING PROOF sprawiamy, iż każdy nasz gość przechodzi wyjątkową metamorfozę.

Uzupełnieniem salonu fryzjerskiego jest nowoczesny gabinet kosmetyczny, w którym każdy poczuje pełną harmonię, odprężenie i niesamowity relaks, za sprawą rytuałów piękna, które przygotowaliśmy. Pielęgnacja ciała, dłoni i paznokci, elementy medycyny estetycznej czy makijaż permanentny i mikropigmentacja skóry to tylko fragment tego, co dla Was mamy.

Przygotowując ofertę tego wyjątkowego miejsca, wyselekcjonowaliśmy to, co najcenniejsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze. Wszystkie zabiegi na twarz, ciało i włosy przygotowane zostały z myślę o tych, którzy cenią jakość, profesjonalizm i dyskrecję.

Hair & Body Design to wyjątkowe i piękne miejsce na mapie Bielska-Białej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress