Konsultacje dietetyczne

Dzięki rozpoczętej współpracy z Kliniką Panaceum i mgr Agnieszką Kawik możemy zadbać o Wasze ciała i idealne sylwetki w 100 %. Odchudzanie, modelowanie, redukcja cellulitu i zdrowy plan żywieniowy. To wspólnymi siłami możemy zaproponować, zapraszając do Hair & Body Design oraz do Panaceum.

Dietetyk kliniczny, Agnieszka Kawik, z którą rozpoczęliśmy współpracę zajmuje się leczeniem żywieniowym otyłości i związanych z nią zaburzeń metabolicznych, celiakii, dny moczanowej, kamicy nerkowej oraz żółciowej, niedokrwistości, schorzeń zapalnych jelit, niedożywienia, wsparciem żywieniowym w chorobach nowotworowych, a także dietetycznym leczeniem autyzmu. Od kilku lat prowadzi autorski program edukacji żywieniowej pacjentów w ramach wczesnej rehabilitacji kardiologicznej pod patronatem PAKS. Cyklicznie organizuje szkolenia oraz prezentacje dotyczące tematyki żywieniowej w przedszkolach, szkołach, ośrodkach sanatoryjnych i rehabilitacyjnych. W ostatnim czasie specjalizuje się zwłaszcza w diagnostyce indywidualnych nietolerancji pokarmowych oraz dietach eliminacyjnych. Posiada uprawnienia do przeprowadzania najnowszej generacji badań genetycznych Genodiet określających profil żywieniowy zgodny z DNA. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Kosmetolodzy Hair & Body Design do rekomendacji żywieniowej dobiorą adekwatny zestaw zabiegów kosmetologicznych (z zakresu endermologii medycznej MED SHAPE, innowacyjnych bandaży AROSHA, czy zabiegów pielęgnacyjnych by Comfort Zone), określą ich rodzaj, intensywność, partie ciała, ilości i czas, w jakim należy ich dokonywać.

Dzięki współpracy możecie korzystać z oferty konsultacji dietetycznych, wykonywanych testów genetycznych, Detective, My Care w Instytucie Dietetyki Panaceum, dzięki czemu wykonywane u nas zabiegi zostaną wzbogacone o specjalistyczną wiedzę i działania dietetyczne, a przez to przyniosą jeszcze lepszy i szybszy rezultat.

Klinika Panaceum: +48 600 971 160, 33 829 95 00
www.klinikapanaceum.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress