Jesień pełna nowości wystartowała!

Jesień pełna nowości wystartowała!

Hair Body Design kocha jesień! Kochamy jesienne stylizacje w koloryzacji, kochamy jesienne kolory na pazurkach! Kochamy też jesienne zabiegi – te odpowiednia dla ciała i twarzy w tej porze roku, te rozgrzewające i odprężające – z filiżanką gorącej herbaty lub wybornej kawy! Z jesiennymi dodatkami! Ale kochamy też te zabiegi, które u nas przez cały rok, i które dają spektakularne efekty. Bo po pierwsze Hair & Body Design to profesjonalna kosmetologia i zaawansowane technologie oraz preparaty, które pozwalają na uzyskanie potwierdzonych i spektakularnych efektów. Bo wierzymy, że profesjonalny sprzęt – z atestami medycznymi, przeprowadzonymi testami klinicznymi, daje po serii zabiegów efekty, których nie uzyskacie nigdzie indziej!

Odchudzanie jest COOLTECH

Tak! To hasło towarzyszy nam nieustannie, bo Cool Tech, czyli innowacyjna kriolipoliza pozwala na innowacyjne i w pełni bezpieczne odchudzanie przez zamrażanie! Efekty? Jakich nie da żaden inny zabieg – to utrata tkanki tłuszczowej o 30 – 40 % już po pierwszym zabiegu.

Zamrażamy komórki tłuszczowe przy pomocy specjalnej membrany, która zapewnia bezpieczny przebieg procesu. W warunkach od minus 6 do minus 8 stopni Wasze komórki zamrażane są przez 60 minut, dzięki czemu dochodzi do ich całkowitego zniszczenia, a następnie wydalenia z organizmu w procesach fizjologicznych! Co więcej, dzięki zabiegowi COOL TECH to pozbędziecie się tkanki tłuszczowej z konkretnego, wybranego obszaru ciała. Pozbędziecie się raz na zawsze!

MOLEKUŁA MŁODOŚCI

To druga nasza propozycja na jesień – zabieg jest całoroczny, ale jego premiera w Hair Body Design ma miejsce TERAZ. Efekty stosowanie przy użyciu dwóch łańcuchów kwasu hialuronowego to spektakularne napięcie naszej skóry i poprawa konturu twarzy. PROFHILO bo o nim mowa to nie zwykły wypełniacz. To molekuła młodości, która po podaniu zachowuje się tak, jakby Twoja skóra została opanowana przez miliony sprężynek, które w 5 punktach wyrysowanych na twarzy napną skórę jak sprężyna!

Zabieg jest czymś więcej niż wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego. PROFHILO zawiera najwyższe stężenie kwasu hialuronowego i jest najnowszym i najbardziej nowoczesnym preparatem kosmetologicznym na rynku. Powiemy wprost – nigdy nie było niczego lepszego! By uzyskać efekt jak po użyciu PROFHILO, należy wykonać kilka zaawansowanych zabiegów poprawiających wygląd twarzy, teraz wystarczy PROFHILO = MOLEKUŁA MŁODOŚCI!

To ratunek dla odwodnionej i źle odżywionej skóry. To pomoc dla pojawiających się „chomiczków”. To neutralizacja zwiotczenia skóry i niwelacja zmarszczek. To przywrócenie utraconego konturu i owalu twarzy. To ratunek dla zwiotczałej szyi!

MOLEKUŁA MŁODOŚCI dostępna przez cały rok TYLKO w Hair Body Design. PROFHILO zebrało szereg nagród na międzynarodowych targach kosmetologicznych, między innymi w Paryżu i Londynie. Ściągamy dla Was to, co najlepsze!

MEZOTERAPIA OKA

Kolejne wow w naszym salonie! I kolejny nowatorski i zaawansowany preparat JALUPRO – kompleks aminokwasów, który spieszy na ratunek zmęczonej, szarej i nijakiej skórze, który skutecznie poprawi delikatne i bardzo wrażliwe okolice oka i górnej powieki. Skóra, która potrzebuje odżywienia po leczeniu farmakologicznym, po nieustannym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach, naświetlaniu przez pracę przy komputerze. Skóra, która jest nieelastyczna, mało napięta i wiotka pokocha JALUPRO. A Ty zobaczysz spektakularną przemianę już po pierwszym zabiegu.

Sprawdź ofertę Hair Body Design i zobacz jesienne promocje! U nas zespół kosmetologów dba o Ciebie każdego dnia, oferując tylko sprawdzone zabiegi na światowym poziomie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress