Przygotuj ciało na lato! Zapytaj kosmetologa. Część 4

Przygotuj ciało na lato! Zapytaj kosmetologa. Część 4

Lato wystartowało! Ale nie martw się, z nami jeszcze zdążysz przygotować ciało do letniego wypoczynku. Pierwszy dzień lata za nami, czerwiec w toku. To odpowiedni czas, by pomyśleć o wakacjach. My myślimy, dlatego stawiamy na rewolucję w odchudzaniu – COOL TECH – czyli popularna i dobrze znana kriolipoliza, ale w ultranowoczesnym wydaniu. Startujemy z kolejnym odcinkiem Zapytaj kosmetologa…

Problem czwarty: OTYŁOŚĆ, CELLULIT, NADMIAR TŁUSZCZU
Rozwiązanie: KRIOLIPOLIZA COOL TECH

Cool Tech to nowoczesny i w pełni bezpieczny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej, dokładnie w tym obszarze, w którym chcesz. Dzięki technologii skrojonej na miarę, możliwości korzystania z różnej wielkości głowic i zamrażaniu. Pod pełną kontrolą – w 100% skutecznie i bezpiecznie.

Jak to działa?

Cool Tech zamraża komórki tłuszczowe, a w ten sposób totalnie naturalnie usuwa zalegający w naszym organizmie tłuszcz. Cool Tech jest bezpieczną alternatywą dla liposukcji, która często powoduje wiele skutków ubocznych. Zabiegi Cool Tech to eliminacja tłuszczu dokładnie z tego obszaru, z którego chcesz! Przykładasz głowicę w miejsce, w którym gromadzi się nadmiar tkanki, zamrażasz i gotowe. Potwierdzeniem skuteczności i bezpieczeństwa niech będzie fakt, iż dany obszar możesz zamrozić jedynie trzy razy w życiu! Cool Tech nie jest urządzeniem kosmetycznym, a medycznym. To znaczy, że posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, pozytywne badania kliniczne i fachową, przeszkoloną obsługę. Wyszkolony zespół Hair Body Design, przykłada membranę i poddaje komórki tłuszczowe niskiej temperaturze (od minus 6 do minus 8 stopni) – w takich warunkach komórki zamrażane są na minimum 60 minut. Efekt? Ulegają całkowitemu zniszczeniu. Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu w naturalny sposób, przez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne.

Efekty?

trwałe zmniejszenie tkanki tłuszczowej o 30-40 %

– efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

– piękna sylwetka bez diety i ćwiczeń, acz my zalecamy wzbogacenie zabiegów o dietę i ćwiczenia, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty i po prostu, by zdrowiej żyć!

W Hair Body Design stawiamy jedynie na skuteczne i bezpieczne zabiegi. Dotyczy to każdego obszaru ciała i twarzy. Proponując Was kripolipolize Cool Tech mamy pewność, że będziecie w pełni usatysfakcjonowani szybkimi efektami zabiegu oraz jego bezpieczeństwem.

Dzięki głowicom różnej wielkości, możemy zamrozić każdy obszar ciała, tym samym pozbywając się komórek tłuszczowych, z miejsc najbardziej problematycznych. Efekty zabiegowe są trwałe, tym samym nie wymagają powtarzania! Umów się na bezpłatną konsultację z naszymi kosmetologami, zadaj każde pytanie dotyczące Cool Tech’a i zacznij lato z nową sylwetką już dziś!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress