Przygotuj ciało na wiosnę z nami! Zapytaj kosmetologa… Część 1.

Przygotuj ciało na wiosnę z nami! Zapytaj kosmetologa… Część 1.

Marzec kojarzy się z wiosną. Co roku, nieustannie, zawsze. Taka to pora i mimo, że za oknem póki co mamy jeszcze lekko zimową aurę, na stokach narciarskich trwa białe szaleństwo, w naszym salonie – bielskim Hair Body Design pachnie już wiosną! By była cudna także dla Was, ruszamy z cyklem „Zapytaj kosmetologa…”. Co kryje się pod tą nazwą? Czytajcie!

By przeprowadzić Was sprawnie po naszych kosmetologicznych zabiegach, przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik po nich. W odsłonie pierwszej – czyli, tej, którą właśnie czytacie – będzie o zabiegach na ciało. Zabiegach, które niwelują konkretny problem, są w ST procentach dobrane do Waszych potrzeb.

Problem pierwszy CELLULIT
Rozwiązanie: Endermologia LPG, Endermologia MED SHAPE

Cellulit. Rzecz, stan skóry, przypadłość… Zwał jak zwał. Niestety wiele z nas się z nim boryka, wiele z nas walczy, ale ciągle nie widać rezultatów. Kupiłaś już wszelkie dostępne kosmetyki na rynku i dalej nic? Ćwiczysz, przeszłaś na dietę? Nic. Skorzystałaś z masy zabiegów w różnych salonach kosmetycznych i nadal nie widzisz efektu? Tak, może tak być, bo walka z pomarańczową skórką to prawdziwa i długotrwała walka, którą ciężko wygrać. Możesz spróbować ostatniej szansy z gwarancją powodzenia i wgranej! Z nami! Przyjdź i wybierz zabieg ENDERMOLOGII LPG lub ENDERMOLOGII MED SHAPE (w naszym salonie posiadamy jeden i drugi sprzęt, dzięki czemu w ponad 100% dopasujemy tryb zabiegu do Twoich potrzeb).

Co nam daje ENDERMOLOGIA LPG lub ENDERMOLOGIA MED SHAPE w Hair Body Design?

Dzięki specjalnej głowicy zabiegowej endermologia działa jak trening dla skóry i tkanki tłuszczowej – uelastycznia je i niweluje zwłóknienia. Jednocześnie stymulacja umożliwia rozbicie złogów tłuszczu i aktywuje układ krążeniowy i limfatyczny.

Cellulit, który jest obecny u 90% kobiet, nawet tych szczupłych, wysportowanych, powstaje bo w komórkach tłuszczowych zalega nam tłuszcz. Drugi powód to zatrzymywanie wody w organizmie. Gdy adipocyty (komórki tłuszczowe) się rozrastają, tkanka łączna się rozciąga, deformując skórę. Spowalnia też krążenie, a w organizmie zalegają toksyny. Efekt? Cellulit. Może występować też w postaci lipidowej, czyli tej związanej z nadwagą albo włóknistej – najcięższej i najtrudniejszej do zwalczenia.

Krok pierwszy w walce z nim? Pozbycie się toksyn z organizmu, wznowienie krążenia! Krok drugi – redukcja tkanki tłuszczowej, najlepiej przez naturalną jej stymulację.

Dlaczego ENDERMOLOGIA LPG?

– uelastycznienie skóry

– rozbicie złogów tłuszczu

– pobudzenie krążenia

– pobudzenie układu limfatycznego

– stymulacja procesu redukcji tkanki tłuszczowej

– wzmocnienie skóry

– przywrócenie napięcia skóry

przywrócenie smukłości

– po TRZECH zabiegach efekt skórki pomarańczowej ustępuje aż do 67 %, a na jej miejscu pojawia się gładka i bardziej miękka skóra

Dlaczego ENDERMOLOGIA MED SHAPE?

– spalanie tkanki tłuszczowej

– zmniejszenie obwodu ciała

– przyspieszenie metabolizmu

– działanie w głębokich warstwach skóry

– zwiększenie ilości dostarczanego tlenu

– przyspieszenie procesu lipolizy

– odbudowa włókien kolagenowych i elastyny

– poprawa ukrwienia tkanki tłuszczowej

– udrożnienie układu limfatycznego

– usuwanie toksyn z organizmu

– efekty widoczne są już po PIERWSZYM zabiegu

Bez względu na to, jaką endermologię wybierzesz – nasi kosmetolodzy, w konsultacjach wstępnych, po zapoznaniu się z Twoim cellulitowym problemem, na pewno zasugerują tę, która będzie optymalna dla Ciebie i Twojej skórki pomarańczowej. Na szczęście w naszym salonie nie musisz być skazaną na jedyny słuszny zabieg. U nas jest sporo do wyboru. A fakt posiadania dwóch nowoczesnych endermologii, tak samo skutecznych, a jedynie nieco się różniących, pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie zabiegu do tego, z czym do nas przychodzisz!

W Hair Body Design nie strzelamy na ślepo: „ 10 x endermologia LPG”. W Hair Body Design analizujemy problem i skutecznie dobieramy zabiegi. Możemy sobie na to pozwolić, bo dysponujemy kompletem zabiegów i sprzętów, dzięki którym Twoje ciało i Twoja twarz zyskają nowy look na wiosnę! O kolejnych naszych propozycjach w kolejnej odsłonie „Zapytaj kosmetologa…”

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress