Zrzuć z nami zbędne kilogramy! Endermologia LPG w naszym salonie!

Zrzuć z nami zbędne kilogramy! Endermologia LPG w naszym salonie!

Kochani! W styczniu chcemy Wam zmotywować do realizacji swoich noworocznych postanowień – zwłaszcza tych, związanych z dbaniem o siebie! Ilu wśród Was takich, którzy z roku na rok obiecują sobie, że wreszcie schudną? Z nami to całkiem realne, w pełni bezpieczne, skuteczne i szybkie! Ostatnio przedstawialiśmy Wam nowy sprzęt, który tej zimy pojawił się w Hair Body Design – COOL TECH w Bielsku-Białej! Tylko u nas. U nas też znajdziecie kolejną nowość, która pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami!

Ciekawi? Startujemy!

Medyczna endermologia w Hair Body Design była od zawsze i pozostanie na zawsze, bo uważamy, iż to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w walce z centymetrami w obwodzie. Dotychczasową technologię postanowiłyśmy zamienić na nową, totalnie nowoczesną i mocno innowacyjną!

Po pierwsze: ENDERMOLOGIA LPG w Bielsku-Białej

Endermologię znacie doskonale z naszego salonu. Do tej pory używaliśmy medycznej endermologii MED SHAPE – niezawodnej i niezwykle skutecznej. Teraz postawiliśmy na System LPG, który od ponad 30 lat wiedzie prym na światowym rynku, nieustannie się rozwijając i przyglądając naturalnym sposobom odchudzania. Endermologia LPG powstała w 1986 roku – a tym samym stała się pierwowzorem dla wielu innych urządzeń, stosowanych w wielu innych salonach. Technologia LPG została przebadana przez czołowe ośrodki badawcze, takie jak Instytut Kardiologiczny w Mińsku, Uniwersytet Nowojorski czy Uniwersytet Vanderbilt. Warto jej zaufać.

Zadowolenie ze sprzętu MED SHAPE to też krok naprzód – postawienie na system LPG. System ten nie tylko pozwala na odchudzania ciała, ale dzięki dostosowanej głowicy pozwala także na działanie w okolicach bardzo delikatnej twarzy: przy obszarze uszu, oczu, czy równie delikatnych palcach. To system, dzięki któremu bardzo skutecznie poprawimy krążenie krwi i limfy, a przez to ujędrniamy i wygładzamy naszą skórę, nieustannie działając antycellulitowo i wyszczuplająco. Efekt? Modelujemy i kształtujemy naszą sylwetkę, pozbywając się zbędnych centymetrów w dość szybkim tempie, niezwykle skutecznie. Co jeszcze? Dzięki zabiegom nasze ciągle napięte mięśnie staną się rozluźnione, a toksyny znajdujące się w organizmie wyeliminowane.

Ważnym aspektem działania systemu LPG jest również wykorzystanie go w terapii przeciwobrzękowej – przy zapaleniach, zwłóknieniach czy różnego rodzaju obrzękach, nawet ranach czy bliznach, a także medycynie sportowej. To skuteczne leczenie cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dodamy, iż efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak rekomendujemy ich serię – indywidualnie dobraną przez naszych kosmetologów.

Efekty?
Głębokie warstwy naszej skóry zyskują nową jakość  i swoją gęstość przez odnowienie włókien kolagenu i elastyny.

Stymulacja układu limfatycznego, czyli pozbycie się cellulitu.

Działanie na złogi tłuszczu.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i bardzo komfortowy. Bezinwazyjność z kolei przekłada się na wysoką skuteczność zabiegu i 100% zadowolenie korzystających.

Sami sprawdźcie i umówcie wizytę – Endermologi LPG w Hair Body Design na start!

A po drugie?    
Kochani, dokładnie te same zalecenia, które mamy dla Was opisując działanie kriolipolizy COOL TECH w Hair Body Design!

Do dzieła!
Noworoczne postanowienia są do zrealizowania razem z systemem COLL TECH w Bielsku-Białej i Endermologią LPG w Hair Body Design.

 

Fot: www.endermologie.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress