Zrzuć z nami zbędne kilogramy! Kriolipoliza Cool Tech w naszym salonie!

Zrzuć z nami zbędne kilogramy! Kriolipoliza Cool Tech w naszym salonie!

Kochani! Witamy Was w Nowym Roku! Początek stycznia to zwykle wiele zmian, nowe możliwości i postanowienia! Tym, którzy z roku na rok obiecują sobie zbyt wiele, a z początkiem stycznia przepisują swoje noworoczne postanowienia do kolejnego kalendarza proponujemy jedno: działajcie! Przykładowo z nami! Bo my mamy receptę na realizację noworocznych postanowień! Zwłaszcza tych związanych z dbaniem o siebie, swoją skórę, włosy i paznokcie. Mamy też coś dla tych, którzy chcieliby zrzucić kilka kilogramów i pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie!

Ciekawi! Startujemy!

W zasadzie wystartowaliśmy już w grudniu, oferując Wam nowoczesny i mocno innowacyjny sprzęt oraz serię zabiegów, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Teraz chcemy Wam opowiedzieć szerzej o nowościach, które zawitały tej zimy do Hair Body Design!

Po pierwsze COOL TECH w Bielsku-Białej!

Cool Tech to najnowsza generacja popularnej w wielu salonach kriolipolizy, która bardzo skutecznie zamraża, a tym samym likwiduje nasze komórki tłuszczowe. Dlaczego zatem COOL TECH jest lepszy, czy nie wystarczy skorzystać ze zwykłego zabiegu kriolipolizy? Przede wszystkim przez wzgląd na nowoczesną głowicę, która została dostosowana do różnych obszarów ciała. Technologia COOL TECH to też doskonała i 100% skuteczność. Odchudzanie zimnem, które wyszczupli ten fragment ciała, który chcemy, oferując trwały efekt bez konieczności nieustannego powtarzania! W przypadku COOL TECH zabieg na każdym obszarze może wykonać jedynie trzy razy! To chyba największa zaleta i potwierdzenie skuteczności tego rodzaju kriolipolizy.

Zamrażając komórki tłuszczowe, COOL TECH gwarantuje nam i Wam kochani (tak, tak – my już sprawdziliśmy to cudo) trwały rezultat, już po pierwszym zabiegu. To w pełni naturalny sposób usuwania tłuszczu z organizmu, który stanowi konkretną i bardzo dobrą alternatywę dla przykładowo liposukcji, która bywa niebezpieczna i powoduje często wiele skutków ubocznych. Tu o tym nie może być mowy. Zabieg COOL TECH jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji. Do tego, eliminuje tłuszcz dokładnie z tych fragmentów ciała, na których nam zależy.

Kriolipoliza COOL TECH to urządzenie medyczne. Czyli jakie? Posiadające wszelkie medyczne atesty i certyfikaty, a także pozytywne badania kliniczne, niezbędne dla urządzeń medycznych. Jak to działa?

Komórki tłuszczowe poddawane są niskiej temperaturze (minus 6 – 8 stopni) i utrzymywane w takich warunkach przez minimum 60 minut – przez ten okres czasu, ulegają całkowitemu zniszczeniu. Jak? Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu w naturalny sposób, przez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne.

Skuteczność zabiegu?
Na skuteczność zabiegów ma wpływ kilka czynników

– schłodzenie tkanki tłuszczowej do minus 6 – minus 8 stopni

– utrzymanie powyższej temperatury przez 60 minut

– odpowiednie wyizolowanie obszaru przez wykorzystanie podciśnienia

– skuteczna ochrona powierzchni skóry przed odmrożeniem

Efekty?
Realne, skuteczne i trwałe zmniejszenie tkanki tłuszczonej konkretnego obszaru o 30-40%

Zobaczcie sami jak to działa i umówcie się na zabieg już dzisiaj!

Szczegółowe informacje o sprzęcie i zabiegu znajdziecie bezpośrednio u producenta: http://cooltech.coccon.pl/

Dodamy na koniec, iż w Bielsku-Białej jesteśmy jedynym salonem dysponującym tym sprzętem!

A po drugie?    
Kochani! Dbamy o siebie, zdrowo jemy i się ruszamy! Cały rok! 🙂

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress