Top zimowych zabiegów!

Top zimowych zabiegów!

Zima to szczególny czas, zwłaszcza dla naszego ciała i skóry, o którą należy szczególnie dbać, bo grudniowa pora i aura za oknem to szczególnie ciężkie warunki dla naszej skóry. Mróz, domowe ogrzewanie i suche powietrze nie sprzyjają. Dlatego w tym okresie warto pomyśleć o stosownej pielęgnacji. Przygotowaliśmy w Hair Body Design propozycję top zabiegów, które pomogą Wam przetrwać zimę! Startujemy!

  1. Hydramemory by comfort zone

Seria kosmetyków i zabiegów na bazie linii Hydramemory od comfort zone to 100% nawilżenia, tak niezbędnego dla skóry zimową porą. Zabiegi dostosowane są do każdego rodzaju skóry, a linia to też bogactwo kosmetyków – od kremów, po maseczki. Składniki aktywne Hydramemory jak: trehaloza, ekstrakt z baobabu, kwas hialuronowy zapobiegają utracie wody i poziomu nawilżenia oraz tworzą ochronny film na skórze. To świetna kuracja w walce z oznakami starzenia Twojej skóry, a także utratą jędrności i elastyczności.

  1. Sublime Skin by comfort zone 

    To doskonała poprawa kondycji naszej skóry i redukcja zmarszczek. Ujędrnienie i świetlistość skóry zapewnie serum, przeciwdziałające starzeniu. To kosmetyki i zabiegi idealne dla skóry dojrzałej. 

  2. Skin Regimen by comfort zone 

    To nasza nowość, czyli zabieg dla zabieganych. Zwłaszcza w zimowym czasie, warto poświęcić chwile na relaks i poprawę kondycji skóry. Roślinne receptury i składniki to recepta dla współczesnych mężczyzn i kobiet. Odmłodzenie, energia i witalność, tak potrzebne zwłaszcza zimą. 

  3. Dermia Solution i nasze trio! 

    Czyli mezoterapia mikroigłowa, poliabrazja i dermia medical. To wyższy poziom kosmetologii, dla szczególnie wymagających. To regeneracja skóry, ulepszenie jej samodzielnych procesów naprawczych, pobudzenie do produkcji kolagenu i elastyny. Młodość w trzech krokach. O tych zabiegach więcej znajdziecie w naszym blogowym cyklu “Jesień pełna nowości w Hair Body Design”.

A my zapraszamy Was przez cały zimowy sezon do korzystania z dobrodziejstw, jakie mamy w Hair Body Design! Warto zadbać o siebie i swoją skórę! Oczywiście przy relaksacyjnej muzyce i filiżance pysznej, rozgrzewającej herbaty! Takie rzeczy tylko u nas! Nie tylko tej zimy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress