Świąteczny czas w Hair Body Design!

Świąteczny czas w Hair Body Design!

Ho ho Ho! Świąteczny czas opanował nasz salon na dobre! Piękne stroiki, jeszcze piękniejsze choinki i najpiękniejsze oraz najnowsze zabiegi w świątecznych cenach! Chcecie wiedzieć, co przygotowaliśmy dla Was – sprawdźcie nasze świąteczne akcje. Jedna po drugiej, bo w tym magicznym czasie mamy dla Was sporo kosmetycznego (i nie tylko!) dobra!

Przez cały grudzień trwa akcja z marką Dermia Solution w roli głównej!

Decydując się na nowoczesny zabieg MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ od Dermia Solution, otrzymujecie aż 20% rabatu na pierwszy zabieg lub zabieg Poliabrazji w prezencie!
Zestaw zabiegów w cenie 250 zł lub mezoterapia mikroigłowa – 20%

Do tego proponujemy Wam pozostałe zabiegi od Dermia Solution w świątecznych cenach!
Poliabrazja w cenie 150 zł to zawsze świetny wstęp do zabiegów dla twarzy
Dermia Medical w cenie 450 zł + zestaw kosmetyków od 105 zł!

O naszych zabiegach kosmetologii estetycznej możecie poczytać w blogowych odsłonach! Każdemu z nich poświęciliśmy sporo miejsca, bo to absolutne top!

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

Pomysł na niebanalny prezent, czyli nasze KARTY PODARUNKOWE – podarujcie bliskim chwile relaksu w naszych przestrzeniach. Hair Body Design to strefa fryzjerska, strefa kosmetyki i zaawansowanej kosmetologii, strefa makijażu permanentnego i medycznych pigmentacji, strefa manicure & pedicure. W każdym miejscu naszego salonu znajdziecie profesjonalistów, którzy nie tylko doradzą i dobiorą odpowiednie zabiegi, ale także wykonają je, zapewniając relaks i spokój. Wasi bliscy z pewnością docenią taki prezent. Chwila relaksu należy się każdemu, zwłaszcza w świątecznym okresie.

Do tego, salon Hair Body Design to miejsce, w którym możecie także kupić ulubione kosmetyki najlepszych światowych marek: Comfort Zone, Kevin Murphy czy wspomniana już Dermia Solutions. Kompletując z nich indywidualny zestaw, możecie podarować bliskim prezent szyty na miarę!

Zapraszamy w ten świąteczny czas do Hair Body Design!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress