Jesień pełna nowości w Hair Body Design! Dermia Medical – innowacyjny zabieg kosmetologii estetycznej w Bielsku-Białej!

Jesień pełna nowości w Hair Body Design! Dermia Medical – innowacyjny zabieg kosmetologii estetycznej w Bielsku-Białej!

Trzecia, jesienno zimowa nowość od Dermia Solution w naszym salonie to ultranowoczesny i innowacyjny zabieg z dziedziny kosmetologii estetycznej: Dermia Medical. System, który skutecznie stymuluje komórki skóry i bardzo skutecznie walczy z takimi problemami jak: zmarszczki mimiczne, głębokie bruzdy, czy szara, nierówna i pozbawiona blasku cera. To jedyny w swoim rodzaju, niezwykle skuteczny sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry. Już u nas! Zapraszamy Was do Hair Body Design!

Dla kogo zaawansowany zabieg Dermia Medical?

Dla osób ze skórą wymagającą regeneracji i aktywacji procesów samo naprawczych

Zabieg to bardzo dobre rozwiązanie dla zmęczonej, nieelastycznej i szarej skóry. Przywraca jej blask, witalność i jędrność.

Dla osób z licznymi zmarszczkami, ze skóra opadającą i nieelastyczną

Pierwsze efekty zabiegowe można zauważyć już dzień po zabiegu! Drobne zmarszczki stają się płytsze, a cera wygląda młodziej i zdrowiej, jest też jędrniejsza. Po kilku tygodniach większe zmarszczki stają się płytsze, a drobne całkowicie znikają! Końcowe rezultaty są zależne od wielu czynników, ale przy młodej i witalnej skórze, widać znaczącą różnicę w jej strukturze przed i po zabiegu. Starsza skóra potrzebuję większej ilości czasu na regenerację, a także cykliczności w zabiegach.

Dla skóry z bliznami potrądzikowymi, po oparzeniach czy wypadkach

Tkanka blizn to typ tkanki zastępczej z niską cyrkulacją krwi, zmianą barwy czy inną twardością. Poprzez stymulację mikroigłami, nieregularne włókna kolagenowe są rozluźniane i przebudowywane. Kompletne usunięcie blizn potrądzikowych jest praktycznie niemożliwe, ale ich głębokość, powierzchnia i brzegi mogą być znacząco zmniejszone. Efekt? blizny stają się mniejsze, płaskie i gładsze, a kolor przypomina bardziej naturalny odcień skóry.

A stare blizny? Dopóki uszkodzona skóra się goi, to komórki funkcjonują. Dlatego dzięki mikronakłuciom aktywowane są naturalne procesy naprawcze komórek – nawet w przypadku bardzo starych blizn. Dzięki temu poprawia się struktura blizny, a granica między zdrową skórą jest wyrównywana, kolor zaś staje się bliższy naturalnemu kolorowi skóry.

Dla skóry z rozstępami

Podczas rozciągania się tkanek może dochodzić do ich uszkodzenia – efekt? Rozstępy. Pojawiają się głównie na brzuchu, udach, piersiach czy pośladkach. Proporcje komórek skóry w tym miejscach są zaburzone, a tkanki osłabione i cienkie. Zabieg powoduje aktywację komórek skóry i jej regenerację, a rozstępy zaczynają się wygładzać i przestają być widoczne.

Dla skóry z przebarwieniami czy trądzikiem różowatym

Skóra po zabiegu zostaje pobudzona do odbudowy warstwy ochronnej, dochodzi do niwelowania płytko umiejscowionych naczyń krwionośnych. Z kolei wczesne stosowanie zabiegów to szybka głęboka odbudowa!

Dla osób zmagających się z wypadaniem włosów!

Absolutne wow! Mamy w ofercie już mikropigmentację skóry głowy, którą wykonuje Aleksandra Wójtowicz. Teraz możemy Wam zaproponować zabieg Dermia Medical, który w przypadku problemów z wypadaniem włosów, poprawia mikrokrążenie, a w efekcie dochodzi do stymulacji wzrostu włosa. Po kilku tygodniach zauważycie równicę!

Mamy nadzieję, że Was zachęciliśmy do skorzystania z nowej, innowacyjnej oferty zabiegowej Hair Body Design! Dermia Medical to wypełnienie luki pomiędzy prostymi zabiegami kosmetycznymi a chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną! To wyjątkowa propozycja dla tych, dla których zwykła kosmetyka to za mało, a z kolei zabiegi medyczne to zbyt wiele. Dermia Medical to bezpieczny i w pełni naturalny sposób reaktywacji komórek skóry! Bez botoksu i bez ciężkich zabiegów chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej. Na koniec, dodamy jeszcze, że zabieg w Bielsku-Białej proponujemy tylko my! Zapraszamy Was!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress