Jesienne nowości w Hair Body Design. Poliabrazja czyli nowa jakość w naszym salonie!

Jesienne nowości w Hair Body Design. Poliabrazja czyli nowa jakość w naszym salonie!

O nowej odsłonie mezoterapii mikroigłowej od Dermia Solution już pisaliśmy, ale to nie koniec nowości. Jak wspomnieliśmy już w listopadzie w naszym salonie pojawi się nowa marka, a wraz z nią nowe zabiegi i innowacyjny sprzęt. Poliabrazja to kolejna nasza propozycja dla wymagających!

Co to takiego? Mechaniczny i chemiczny peeling oczyszczający skórę. Innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak, ponieważ to połączenie peelingu chemicznego i mechanicznego przez pracę specjalnej głowicy rotacyjnej. A to w efekcie daje delikatnie i w pełni oczyszczoną skórę. To zabieg, który w znaczący sposób poprawi przepuszczalność naskórka, dzięki czemu umożliwi efektywne wprowadzanie substancji aktywnych w głębsze partie skóry – taki zabieg szczególnie polecamy jako preludium do wszystkich zabiegów anti-age.

Dla kogo zabieg poliabrazji?

Dla skóry tłustej i mieszanej. Ta produkuje większe ilości sebum, przez co niezwykle się błyszczy i jest w dużej mierze zanieczyszczona zaskórniakami. Poliabrazja usunie martwe komórki naskórka, a w rezultacie poprawi koloryt skóry i ograniczy działanie bakterii beztlenowych. Systematyczne wykonywanie zabiegów zwęża ujścia aparatów włosowo-łojowych oraz ogranicza produkcję sebum, co znacząco poprawia wygląd skóry. Zabieg jest skuteczny, ale nie podrażnia nadmiernie skóry. Co ważne zwłaszcza przy skórze mieszanej, tłustej, wrażliwej i naczyniowej.

Skóra dojrzała – po 40 roku życia. Ta niestety nie produkuje już substancji gwarantujących jej młody i świeży wygląd. Dojrzała skóra nie powinna być nadmiernie naciągana, szarpana i traktowana zbyt agresywnymi zabiegami ścierającymi, ponieważ przyspiesza to proces jej starzenia się. Dzięki połączeniu działania kwasów i sterylnej głowicy do poliabrazji skutecznie, ale nieinwazyjnie oczyszczamy skórę z martwych komórek dodatkowo stymulując ją.

Cera naczyniowa. Niezwykle trudna, bo w zasadzie wyklucza wiele skutecznych, ale bardzo agresywnych zabiegów. Ten nie, ponieważ głowica ścierająca nie podrażnia jej, ani nie rozgrzewa. Specjalny program delikatnie, ale skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, a rotacyjny ruch głowicy dodatkowo stymuluje skórę przyjemnym masażem. Po zabiegu cera jest jaśniejsza i oczyszczona z warstw martwych komórek.

Cera trądzikowa. Kolejne wyzwanie dla kosmetologa, z którym sobie poradzimy! Niezwykle trudna do pielęgnacji, bo wysięki ropne uniemożliwiają złuszczanie i stymulację mechaniczną, co znacznie ogranicza możliwości zabiegowe. Z drugiej strony niezwykle istotna dla terapii tego schorzenia jest właściwa pielęgnacja, polegająca na oczyszczaniu skóry ze złogów martwego naskórka co ogranicza pole działania bakterii beztlenowych. Sterylne końcówki zabiegowe nadają się do tego idealnie, ponieważ podczas zabiegu minimalizujemy ryzyko zakażenia, a kształt głowicy pozwala optymalnie opracowywać powierzchnię naskórka skutecznie omijając zmiany ropne. Kolejny problem to blizny i przebarwienia, zabiegi poliabrazji wykonywane w seriach też sobie z tym świetnie radzą wygładzając i rozjaśniając naskórek.

Zabieg polecamy szczególnie jak dobry przed-wstęp do pozostałych naszych zabiegów linii anti-age!

Już po 20 listopada w naszym salonie!

Zapisy na zabiegi już wystartowały. Rezerwujcie terminy telefonicznie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress