Jesień pełna nowości w Hair & Body Design – Mezoterapia mikroigłowa w totalnie nowej odsłonie!

Jesień pełna nowości w Hair & Body Design – Mezoterapia mikroigłowa w totalnie nowej odsłonie!

Jesień rozkwita u nas na dobre… nowościami. Wiele dobrego w dziedzinie kosmetologii dzieje się w naszym salonie. Tym samym zapowiada się gorący okres jesienno-zimowy 2018/2019 w Hair Body Design! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko opowiedzieć Wam, o tym, co na Was czeka i zaprosić do rezerwacji terminów u naszych kosmetologów – Asi i Gosi.

Mezoterapię mikroigłową już znacie, ale teraz chcemy Was zaprosić na jej nową, lepszą wersję, którą możemy Wam zaproponować dzięki nowoczesnym sprzętom i kosmetykom od Dermia Solution – nowej marki, która tej jesieni ma swoją premierę w naszym salonie.

To niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływający zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Warto dodać, iż nasze nowe jesienne propozycje to zabiegi zaawansowanej kosmetologii – coś pomiędzy zwykłymi kosmetycznymi zabiegami, a zaawansowaną medycyną estetyczną!

Efekty nowej mezoterapii mikroigłowej?

 • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu
 • Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego
 • Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi)
 • Ponad przeciętna suplementacja skóry
 • Głęboki efekt odmłodzenia skóry

Nowa odsłona zabiegu? To przede wszystkim nowy, innowacyjny sprzęt Medilift!

 • Natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu
 • Efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy)
 • Sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych końcówek
 • Materiał, z którego są wykonane głowice gwarantuje mniejszą bolesność zabiegu oraz minimalizuje odczyny alergiczne
 • Pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz
 • Stymulujemy mikroigłami okolice mięśnia okrężnego oka włącznie z powieką oraz okolice mięśnia okrężnego ust
 • Specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują igły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie

A sprzęt? To najbardziej innowacyjny na rynku Medilift, urządzenie które pozwala na kompleksowe zabiegi biorewitalizacji skóry, czyli procesów rewitalizacyjnych i naprawczych dla skóry – to z jednej strony bardzo głęboka, a z drugiej bardzo bezpieczna stymulacja skóry. Efekty zachwycają lekarzy, kosmetologów i najważniejsze… klientów oraz pacjentów. To wyższy poziom kosmetologii teraz dostępny także w naszym bielskim salonie!

Dla kogo?

Cera dojrzała. To ta po 35 roku życia. Niestety traci jędrność, sprężystość i gęstość, bo produkuje coraz mniej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Mezoterpaia mikroigłowa pobudza skórę, dzięki czemu „zmusza” ją do produkcji tych substancji, poprawiając kondycją tkanek. Druga cecha tego zabiegu to poprawa przepuszczalności skóry, dzięi czemu wszelkie substancje aktywne wnikają w jej głąb.

Cera naczyniowa i wrażliwa. Nadwrażliwość skóry to przeciwskazanie w bardzo wielu zabiegach anti-age. Chcąc uzyskać dobre efekty, z reguły musimy skórę wystymulować mechanicznie, co przy tego typu problemach nie zawsze jest możliwe. Technika pracy Mikro Aktywacji M nie obciąża skóry i jest w 100% bezpieczna nawet dla tak trudnej cery.

Skóra ekstremalnie przesuszona. Jak wprowadzić substancje nawilżające i jak uzyskać długotrwały efekt nawilżenia? W systemie zabiegowym Dermia Solution zwiększamy przepuszczalność naskórka, a biotechnologiczny kwas hialuronowy dostaje się dzięki temu do skóry właściwej i utrzymuje się w niej do miesiąca. Tak skuteczny zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla cery z dużym niedoborem nawilżenia, zarówno przy skórach młodych, jak i bardziej dojrzałych.

Skóra zwiotczała. Dzięki ogromnej ilości mikrokanałów zagęszczamy naskórek, co jest widoczne już po pierwszym zabiegu. Preparaty na bazie aktywnych substancji napinających i wygładzających skórę, które po perforacji z dużą efektywnością wprowadzamy w skórę gwarantują optymalny efekt wygładzenia i napięcia.

Pamiętajcie, że zabiegi te najskuteczniejsze są w seriach, które indywidualnie są określane po konsultacji z naszymi kosmetologami, bo każda skóra jest inna i wymaga innej pielęgnacji. Dodatkowo, warto zadbać o dalszą pielęgnację w domowym zaciszu – z nową linią kosmetyków będzie to możliwe, bo będziecie mogli zakupić pudełko mini-produktów (wystarczą na miesiąc) do dalszej domowej pielęgnacji!

Zabiegi u nas już po 20 listopada – terminy rezerwujcie już!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress