Ala – nowa stylistka i fryzjerka na pokładzie Hair & Body Design

Ala – nowa stylistka i fryzjerka na pokładzie Hair & Body Design

Tak to jest, że chcąc więcej, czasami trzeba wykonać dwa kroki wstecz, by móc zrobić jeden naprzód. I tak też było w wypadku salonu Hair Body Design, by móc robić dla Was więcej, musieliśmy najpierw na chwilę się zatrzymać, popatrzeć na siebie, swoje otoczenie, przestrzeń, ludzi. Musieliśmy (chcieliśmy) dokonać kilku zmian, by móc tworzyć dla Was jeszcze lepsze rzeczy… By zabiegi, które proponujemy były naprawdę na wysokim poziomie, by nasze usługi były usługami top.

Nie tylko my dokonaliśmy takich zmian, dokonała ich też Ala, która dołączyła do naszej załogi. Alicja Baluś fryzjerka, stylistka włosów, która od 15 lat działa w zawodzie i robi to z pasją oraz niesamowitą energią. Wie to od dziecka, chyba jak każdy fryzjer zaczynała od lalek, a skończyła w luksusowym salonie, gdzie z przyjemność dba o głowy naszych Klientów i Klientek. Co więcej, długi staż przekłada się na niezwykłe doświadczenie, precyzję wykonywanych usług i nieziemską dbałość o klienta. Co więcej, często długi staż pracy zniechęca, nie zawsze jest plusem, bo nikt nie chce się czesać u fryzjera, który nie wie, co obecnie się nosi. U nas Wam to nie grozi! Ala to kobieta pełna energii – goni za trendami, zna się na tym, co w danym sezonie najbardziej pożądane, potrafi pięknie dopasować kolor do urody i stylu konkretnej osoby. Bowiem koloryzacja to jedna z jej specjalności. Doskonale zna się także na pielęgnacji włosów i zawsze dobierze zabieg idealny do stanu faktycznego włosów, tak, by pomóc, nigdy nie zaszkodzić. Ogromną radość sprawia jej też fryzjerstwo męskie – jak sama przyznaje, to wyzwanie, bowiem zawsze chodzi o coś więcej, niż tylko zwykłe przycięcie. Chodzi o to, by Klient wyszedł zadowolony i odmieniony, a to oznacza niezwykłą znajomość trendów i tego, co się teraz nosi.

W wolnych chwilach Alę spotkacie w górach albo na konnych przejażdżkach. A my zapraszamy do nas po piękne cięcia, kolory i stylizację spod rąk Alicji!

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress