Skin regimen – zabieg dla zabieganych!

Skin regimen – zabieg dla zabieganych!

Jesień w naszym salonie rozkwita nowościami! Na samym początku podzielimy się z Wami informację, iż nasza kosmetolog Joanna Ryczek powróciła do pracy i działa na pokładzie Hair Body Design na 200%. Wiemy, że niektórzy z Was bardzo za Asią tęsknili, a Jej stałe Klientki nie mogły się doczekać powrotu. Zapraszamy wszystkich do umawiania terminów zabiegów kosmetycznych u Asi. To raz. A dwa?

 

Mamy nowości w naszej kosmetycznej ofercie! Na początek coś dla wszystkich zestresowanych i przemęczonych, żyjących aktywnie, nieustannie w ruchu i w stresie. Nowy zabieg i nowa linia kosmetyków naszej ulubionej marki [comfort zone] – SKIN REGIMEN czyli zabieg antystresowy! To totalnie nowe podejście do pielęgnacji, skierowane przede wszystkim dla mieszkańców miast z bardzo szybkim i bardzo wymagającym stylem życia. Nieustannie jesteś w ruchu, nieustannie pędzisz? Zatrzymaj się i odpręż ze Skin Regimen! Badania kliniczne – prowadzone przez [comfort zone] dowiodły, że skin regimen zmniejsza wpływ stresu na skórę i umysł. W efekcie nasza skóra wygląda i czuje się zdecydowanie lepiej. Każdego dnia może stawiać czoła nowym wyzwaniom. Zawarte w kosmetykach Modern Plant Chemistry to formuły ukierunkowane na częste objawy stresu – takie jak, odwodnienie, matowa i szara skóra bez wyrazu, zmarszczki i inne skórne niedoskonałości. Skin reginem ma za zadanie odtworzenie optymalnych warunków zdrowej i lśniącej skóry.

 

Dlaczego skóra się starzeje?

Wpływa na to wiele czynników zewnętrznych, które towarzyszą nam na co dzień. Przede wszystkim jest to promieniowanie UV i wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo nasza skóra cierpi przez nasze codzienne złe wybory i nawyki… palenie tytoniu, zła dieta, niedobór snu, ciągły stres. Współczesny model życia – nieubłagalne tempo oraz zanieczyszczenia środowiska odbijają się na naszej skórze negatywnie. Precyzyjnie dobrana formuła tylko roślinnych, w pełni naturalnych składników z kolei, skutecznie może poprawić wygląd naszej skóry i przeciwdziałać skutkom dzisiejszego życia. Baptysja błękitna, jagody maqui, szpinak, szpinak karnozyna zawarte w kosmetykach linii skin regimen chronią skórę i pomagają jej utrzymać blask na dłużej.

 

Najsilniejsze składniki botaniczne i zaawansowane technologicznie molekuły to sprawdzona formuła. Skuteczna i bezpieczna dla skóry (i naszej planety!) pielęgnacja. Skin regimen to 100% naturalny zapach oraz chłodzące tekstury, które niwelują oznaki zmęczenia i stresu. Kosmetyki (jak wszystkie od comfort zone) nie zawierają syntetycznych zapachów, silikonów, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników i parabenów. Wszystko to zostało też zamknięte w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, które 100% nadaje się do recyklingu.

 

W salonie Hair Body Design możesz skorzystać z zabiegu pełnego – trwającego 60 minut, albo wersji ekspresowej – 30 minutowej. Ta pierwsza dla Ciebie w cenie 270 zł, druga z kolei to 180 zł. Cena, którą warto zapłacić dla świeżego wyglądu swojej skóry, a w dobie nieustannego zabiegania i pracy powiedzieć na chwilę stop.

Oprócz zabiegów w naszym salonie możesz również zakupić kosmetyki linii Skin regimen do dalszej domowej kuracji. Pamiętaj, że jeden zabieg to za mało, warto kontynuować terapię w domowym zaciszu i regularnie odwiedzać swojego kosmetologa!

Fot. [comfort zone]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress