Ślub z Hair Body Design? TAK!

Ślub z Hair Body Design? TAK!

Wrzesień to bezwątpienia czas ślubów. Czasami mamy wrażenie, iż czas ślubów jest nieustannie, jednak da się zauważyć miesiące, w których ślubne zabiegi cieszą się zdecydowanie większym powodzeniem w naszym salonie. I taka zwykle jest u nas jesień. Wrzesień i październik to miesiące, kiedy Panny Młode witamy praktycznie każdego dnia. Wychodząc im naprzeciw, przygotowaliśmy kompleksową ofertę ślubną, bo wiemy, że każda Panna Młoda w swoim dniu chcę wyglądać najpiękniej!

Nasza propozycja to kilka pakietów w fajnych cenach, szytych na miarę (i czas!) przyszłej Panny Młodej. I tak, możecie wybrać totalnie niezbędne i podstawowe zabiegi, jak fryzura i makijaż, możecie uzupełnić je o manicure i pedicure, czy rozbudować o zabiegi pielęgnacyjne. Nasza propozycje pakietowe są szyte na miarę, acz uwzględniamy w nich modyfikacje na życzenie, bo chcemy w 100% sprostać Waszym wymaganiom. Dbamy o nasze Panny Młode od stóp do głów, bo wiemy, że dzień ślubu lubi być nie tylko pełen emocji, ale i stresu. Przygotowania z Hair & Body Design, to z kolei troszkę mniej stresu i jakość w ponad 100%!

Co przygotowaliśmy? Możecie skorzystać z PAKIETU EXPRESS, który obejmuje fryzurę próbną wraz ze ślubną, próbny i ślubny makijaż, a także manicure hybrydowy ze ślubną stylizacją.

PAKIET MIDI to rozszerzenie tego, co powyżej o pedicure hybrydowy ze ślubną pielęgnacją i zabieg bankietowy – idealny przed wielkim wyjściem, doskonały i dający efekty jeszcze dzień przed ceremonią, albo nawet w jej dniu.

PAKIET EXLUSIVE czyli fryzura próba i ślubna właściwa, makijaż próbny i ślubny właściwy, manicure i pedicure hybrydowy wraz ze ślubna stylizacją, zabieg regeneracyjny na włosy oraz wybrany zabieg by Comfort Zone pielęgnacyjno-regenerujący dla ciała lub twarzy. Szczególnie polecamy Kąpiel Kleopatry.

Panny Młode, które decydują się na kosmetyczne przygotowania w naszym salonie, mogą liczyć zawsze na więcej – porady i konsultacje, pyszną kawę i super atmosferę, która panuje u nas każdego dnia! O kompetencjach kosmetologów nie wspominamy, bo to oczywiste, o pięknych stylizacjach naszych fryzjerek – również!

Zapraszamy Was na ślubne przygotowania!
Szczegóły ślubnych pakietów znajdziecie w naszej zakładce PAKIETY ŚLUBNE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress