Sztuka wizażu – dlaczego warto zrobić to u profesjonalisty!

Sztuka wizażu – dlaczego warto zrobić to u profesjonalisty!

Każda kobieta kocha dobrze wyglądać! Każdego dnia podkreślamy swoją urodę poprzez makijaż – bardziej lub mniej wyrazisty. Są osoby, które kochają naturalność – dla nich, lekkie podkreślenie swojej urody jest wystarczające. Są i takie – które lubią wyraziste i zdecydowane kolory… I dobrze się w nich czują każdego dnia. Bez względu na to, iż każda z nas potrafi samodzielnie się pomalować, są takie okazje, kiedy warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Ślub, ważne spotkanie biznesowe, fajna uroczystość rodzinna – to okazje, kiedy warto udać się to profesjonalisty i zadbać o wyjątkowy trwały i piękny makijaż. Wizażystka wykona go z największą dbałością, dobierze kolory odpowiednie do Twojej twarzy i okazji. Taki makijaż też przetrwa długie godziny podczas nawet najbardziej szalonej imprezy. Jak wybrać wizażystkę, która spełni nasze oczekiwania i salon, który nas nie zawiedzie?

Ważna jest wstępna rozmowa – konsultacja, podczas której określimy swoje potrzeby, opowiemy o tym, w jakim makijażu czujemy się dobrze, a jaki jest niedopuszczalny. Zwrócimy uwagę na to, co ewentualnie należałoby ukryć, opowiemy o stylu imprezy i kreacji. Okazja bowiem i nasz strój ma – obok rysów twarzy, koloru cery, oczu i włosów – kolosalne znaczenia. Pierwsze spotkanie i przedstawienie oczekiwań ma znaczenie i już po takiej wizycie możemy podjąć decyzję.

Przed ważną okazją – przykładowo ślubem – ważne jest to, by umówić się na makijaż próbny. Tak, by finalnie nie mieć żadnych wątpliwości, iż styl, na który się zdecydowaliśmy jest stylem właściwym. Próbny makijaż można połączyć ze wstępną rozmową. Wtedy wspólnie możecie określić swoje preferencję – piszemy wspólnie – bowiem każdy wizażysta ma swój styl i swoje ulubione maki jazowe triki. Jedni uwielbiają soczyście czerwone usta na bladej twarzy, jedni specjalizują się w kolorach nude. Bez wątpienia jednak każdy profesjonalny wizażysta powinien potrafić dobrać makijaż do okazji, i spełnić przede wszystkim Twoje oczekiwania!

Dlaczego warto wybrać profesjonalny make up w naszym salonie?

1/ Kosmetyki – stosujemy tylko te, które mają stosowne atesty. Dodatkowo warto dodać, iż profesjonalne kosmetyki i ich prawidłowe użycie to gwarancja tego, iż nasz makijaż utrzyma się przez wiele godzin.

2/ Konsultacja – profesjonalne wizażystka podpowie, doradzi, skoryguje. Nie zostajemy sami sobie. Może być tak, iż to co nam się podoba jest nieadekwatne do okazji, czy po prostu do naszej twarzy. Sami możemy nie zauważać drobnych niuansów. W salonie otrzymamy makijaż szyty na miarę.

3/ Kompleksowość – nie musisz do nas wpadać tylko po makijaż. Hair Body Design słynie z całości działań. Wizytę maki jazową w naszym salonie połączysz z manicure i pedicure oraz fryzurą. Dodatkowo możesz skorzystać z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych dla twarzy czy ciała (pamiętaj jednak, by serię zabiegów zaplanować wcześniej)

4/ Zespół – profesjonalny zespół kosmetologów nie tylko ma ogromny talent i piękne poczucie estetyki, ale umiejętności!

5/ Profesjonalny makijaż u nas jest szyty na miarę! Pod Ciebie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress