Manicure & Pedicure czyli sztuka dbania o dłonie i stopy

Manicure & Pedicure czyli sztuka dbania o dłonie i stopy

Profesjonalnie wykonany manicure i pedicure w salonie kosmetycznym to gwarancja dobrego wyglądu, bezpieczeństwa i zdrowia. Kosmetyczki i kosmetolodzy wiedzą jak obcinać paznokcie, by nadać odpowiedni kształt i nie zrobić krzywdy. Używając zaś profesjonalnych narzędzi i preparatów, mamy gwarancję, iż efekty utrzymają się dłużej – bo środki profesjonalne są dużo trwalsze niż ogólnodostępne, drogeryjne kosmetyki. Ostatnia rzecz to zdrowie i bezpieczeństwo – powierzając stopy czy dłonie profesjonaliście, możemy mieć pewność, iż zabieg zostanie wykonany prawidłowo, nie dojdzie do naruszenia ciągłości skóry czy zakażenia.

Jak robimy to krok po kroku? W Hair Body Design czystość i bezpieczeństwo jest na porządku dziennym, dlatego zaczynamy zawsze od dezynfekcji dłoni czy stóp. Kolejny krok to nadanie odpowiedniego kształtu – skrócenie paznokci, zgodnie z Waszym życzeniem i odpowiadającą Wam długością oraz nadanie im prawidłowego kształtu, wymodelowanie. W kolejnym etapie zmiękczamy nieco skórki, by ich nie uszkodzić podczas usuwania (nie każdy klient chce usunięcia skórek – szanujemy to!). Usuwanie skórek, zrogowaciałego naskórka odbywa się przy pomocy wysterylizowanych narzędzi, bardzo ostrożnie i bezpiecznie, tak by nie naruszyć ciągłości skóry i nie uszkodzić Wam dłoni czy stóp. Na koniec polerowanie i wygładzanie, i oczywiście ozdabianie! W Hair Body Design dysponujemy bogatą kolekcją kolorystyczną profesjonalnej marki SPN Nails w wielu wydaniach. Do tego peeling, oliwka i balsam – nasze dłonie i stopy są na długo jak nowe, wypielęgnowanie i stosownie nawilżone.

Manicure & pedicure w naszym salonie – dlaczego warto?

  1. Bezpieczeństwo – narzędzia, których używamy są w większości jednorazowego użytku, te które wymagają sterylizacji są jej poddawane!
  2. Wykwalifikowana kadra – zespół naszych kosmetologów ma ogromną wiedzę i doświadczenie, przez co wykonuje zabieg ostrożnie z zachowaniem wszelkich standardów. Masz pewność, iż kształt będzie właściwy, paznokcie będą wygładzone, nie naruszymy ciągłości skóry, nie dojdzie do zakażeń czy uszkodzenia macierzy!
  3. Feria barw – u nas pod tym względem od zawsze było, jest i będzie szaleństwo! Dysponujemy ogromną paletą barw na każdą porę roku, w zgodzie z najnowszymi trendami.
  4. Szaleństwo zdobień – są bardzo popularne, z ręcznym malowaniem wzorów, kryształkami, łączeniem barw. Potrafimy to robić i wyczarujemy cudne cuda na Twoich dłoniach i stopach.
  5. Relaks – w pięknych przestrzeniach, z dobrą kawą, w specjalnie przystosowanej i oddzielonej od reszty przestrzeni mani&pedi!
  6. Jakość – przede wszystkim! To słowo klucz w Hair & Body Design. dlatego do pielęgnacji dłoni i stóp używamy kosmetyków z najwyższej półki, w przypadku pedicure dobieramy też metodę do preferencji klienta – klasyczną, footlogix czy callus peel.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress