Marka z klasą – profesjonalizm i jakość w parze!

Marka z klasą – profesjonalizm i jakość w parze!

Zawsze dla niej najważniejsza była jakość. Stąd od początku kariery zawodowej to na nią stawia, tworząc swoją własną markę też postawiła na jakość. Obok niej zlokalizowała profesjonalizm i skuteczność. Tak powstało Hair & Body Design – jeden z lepszych i prestiżowych salonów kosmetycznych w Bielsku-Białej. Później przyszedł czas na kolejny krok – ugruntowanie swojej pozycji zawodowej i założenie własnego, autorskiego studia makijażu permanentnego i medycznych pigmentacji. Teraz pora na kolejny… O tym, co jest ważne w byciu linergistą i byciu właścicielem marki kosmetycznej rozmawiamy nie z kim innym, a z Aleksandrą Wójtowicz – bielszczanką, właścicielką salonu kosmetycznego, ekspertem makijaży permanentnych i medycznych, szkoleniowcem.

Czemu Hair Body Design?

Bo lubię kompleksowość! I uważam, że każda kobieta, która trafia do luksusowego SPA może liczyć na komplet zabiegów, fachową opiekę i doradztwo doświadczonych kosmetologów. To chciałam przenieść na grunt swojej marki. Chciałabym, by każdy kto tu trafi był w ponad 100% zadowolony z wyboru salonu. I by znalazł w nim to, czego akurat szukał. Dlatego postawiłam na wielość usług, ale dlatego też od samego początku skupiam się na kosmetyce, uzupełniając ją o takie „działy” jak fryzjerstwo czy manicure&pedicure.

Nie za wiele tego?

Hahahah… Nie robię przecież sama wszystkiego! Tajemnica sukcesu tkwi w szczegółach. Tu stoi za mną zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia dbają o to, by Hair & Body Design było na odpowiednim poziomie i zawsze zaskakiwało nowościami. Cieszę się i doceniam, że ich mam. Nie zawsze było prosto, nie zawsze iskrzyło, ale wreszcie ekipa Hair Body Design stanęła na wysokości zadania, a ja – w pełni im ufając – mogę zająć się szlifowaniem umiejętności swojego fachu, byciem ekspertem w dziedzinie permanentnych pigmentacji.

Aleksandra Wójtowicz już jest ekspertem!

Hahaha, tak – dziękuję Wam za takie tytuły i słowa! To niezmiernie miłe, ale bycie naprawdę wyjątkowo dobrą w tym, co się robi to nieustanna walka, nieodpuszczanie i ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie można spocząć na laurach, dlatego cały czas szukam nowych wyzwań, uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach, by mieć pewność, że po pierwsze kocham to, co robię, a po drugie, by wiedzieć, czuć, że robię to dobrze! Poza tym w tym fachu wskazane jest podążanie za trendami, szkolenie z nowych technik pracy. Wiem, że dzięki temu moje makijaże są takie, a nie inne. I wiem, że mogę iść z tematem jeszcze dalej…

Jak, gdzie!?

Szkoląc! To mój najnowszy projekt mający na celu dobre przygotowanie do pracy linergisty innych. Czasami, patrząc na niektóre prace zastanawiam się, czy na pewno te osoby mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu, bo niestety nie każdy przysłowiowy łuk brwiowy jest idealny. Warto podkreślić, że jedno podstawowe szkolenie nie wystarcza, tutaj trzeba nieustannie szlifować umiejętności. Otwieram Instytut Szkoleniowy Wójtowicz, by pomóc – mam sporą wiedzę i doświadczenie i uważam, że warto się tym dzielić. Zapotrzebowanie na makijaże permanentne jest ogromne, ilość gabinetów, które powstają, a nie mają odpowiedniego zaplecza merytorycznego jest z kolei przerażająca. Stąd pomysł Instytutu i pomysł, by działać w tym zakresie oraz dzielić się wiedzą! W tym miejscu mogę tylko zaprosić chętnych – i tych na początku zawodowej drogi, i tych będących już na jej dalszym etapie.

A my życzymy powodzenia! I potwierdzamy, że jak szkolenia z pigmentacji medycznych to tylko w Instytut Szkoleniowy Wójtowicz!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress