Ślubne trendy w stylizacji włosów!

Ślubne trendy w stylizacji włosów!

Najpiękniejsze i najmodniejsze upięcia ślubne powstają w Hair Body Design. Od lat dbamy o to, by zespół na pokładzie naszej fryzjerskiej strefy był z najwyższej półki. Zarówno jeżeli chodzi o kadrę, jak i kosmetyki na których pracujemy.

Tak jest po dziś dzień. I miło nam zawsze słyszeć Wasze zachwyty, nad tym, co styliści wyczarowali na Waszych głowach. Dziś mamy przewodnik po ślubnych fryzurach – dla wszystkich przyszłych panien młodych szukających inspiracji.

Luźno i naturalnie

To bez wątpienia najnowszy trend w ślubnych upięciach. Utrzymuje się już jakiś czas i nic nie wskazuje na to, iż zniknie ze ślubnego podwórka… Romantycznie i naturalnie, dla dziewczyn stawiających na kontrolowany nieład. Fryzura tego typu będzie idealnie pasować do stylu boho, rustykalnego, do ślubnych koronek i subtelności.

Loki

W upięciu. Upięcie z lokami to drugi typ, który podbija w tym roku ślubny rynek. Bez wątpienia pozwala na okiełznanie włosów, nadanie im ładu w nieładzie. Pasma mogą być zaczesane z boku, puszczone luzem lekko podpięte, może w towarzystwie kwiatów we włosach?

Niskie koki

Wysokie i wymyślne koki już dawno opuściły rynek. Jednak klasyka jest ponadczasowa i do klasyki wracamy. Klasyczny gładki kok nie wychodzi z mody, musi być jednak perfekcyjny i ułożony nisko. Często stanowi równowagę pomiędzy przepychem sukni a stonowaniem dodatków. I w takich stylizacjach sprawdzi się najlepiej.

Zapraszamy do Hair & Body Design po najmodniejsze i najpiękniejsze ślubne upięcia. Zadba o to nasz zespół w lekko odświeżonym składzie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress