Ślubne trendy w stylizacji paznokci

Ślubne trendy w stylizacji paznokci

Sezon ślubny wystartował na całego! Maj to początkowo komunie i pełne ręce roboty naszych stylistek, a w następnej kolejności śluby. Chociaż tutaj nie ma reguły. Tak naprawdę pierwsze wesela przypadają na marzec, święta Wielkiej Nocy, dalej jest już górki. Mamy maj, czyli apogeum przed nami, dlatego postanowiłyśmy dla wszystkich panien młodych napisać kilka słów o tym, co polecamy na paznokcie w tym szczególnym dniu! A rok 2018 rządzi się swoimi prawami.

Baby Boomer

To absolutny hit tego sezonu. Jeden z najbardziej popularnych i najmodniejszych sposobów ślubnej stylizacji paznokci. Co kryje się pod tym pojęciem? To trochę klasyczny frencz i trochę ombre. Czyli dwa te sposoby, ale połączone tak, iż zdecydowanie dają efekt wow! Warianty kolorystyczne mogą być różne – od cukierkowych po naturalne. Bez względu na to, jaką kolorystykę chcecie – łącznik jest jeden – cieniowa końcówka paznokcia. Baby Boomer występuje w wersji klasycznej albo nieco ozdobnej.

Nude i pastelowe love!

Nieustannie w modzie, ponadczasowe i klasyczne. Są panny młode, które naturę cenią ponad wszystko. I dla nich najlepszym rozwiązaniem jest i natura na paznokciach. To gamma kolorystyczna beży, brudnego różu, brązów, wszelkich delikatności. Wśród pań, które lubia zaszaleć często spotka się nude ze zdobieniami i migdałowy kształt paznokci.

Zdobienia

Od kilku lat nie opuszczają salonów stylizacji paznokci, zadomowiły się na dobre! Polecane głównie osobom, które lubią mocne stylizacje. Będą też idealnie pasować do bogatych stylizacji i sukni ślubnych, stanowiąc ich uzupełnienie. Perełki, kryształki, cyrkonie, kokardki… wszystko to zachwyca. Jeśli nie jesteś przekonana do aż tak bogatych zdobień – może zdecydować się na ozdobę tylko na jednym paznokciu lub na pojedyncze akcenty.

French

Dla miłośników klasyki. Trzeba przyznać, iż to jedna z najpiękniejszych i bezpiecznych stylizacji w tym dniu. To elegancja w czystej postaci i pasuje do każdej kreacji i każdego stylu przyjęcia weselnego. Od lat, panny młode, pomimo trendów każdego sezonu, nagminnie wybierają french.

Na ślubne stylizacje zapraszamy do Hair&Body Design gdzie o Wasze dłonie i stopy zadbają Gosia, Wiktoria, a niebawem i Asia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress