Z miłości do Comfort Zone

Z miłości do Comfort Zone

Przyszła wiosna, a z nią ponownie radość życia, radość z każdego dnia i chęć zmian. Drogie Panie, nic tak nie poprawia humoru jak wiosenne porządki… Wiemy o tym, i bynajmniej nie mówimy tu o porządkach domowych. Wiele z nas z wiosną wybiera się na zakupy i przegląda garderobę, wiele z nas wiosną robi porządek w swoich kosmetyczkach. Wiele z nas też lubi na wiosnę uporządkować siebie – swoje ciało i twarz. A my jesteśmy w tym zakresie specjalistami. Dzięki włoskiej marce Comfort Zone możemy czynić małe wiosenne cuda i skutecznie poprawiać Wasze humory.

Comfort Zone to marka dla wymagających. Włoskie kosmetyki znajdują się w wybranych, najbardziej luksusowych gabinetach kosmetycznych i SPA w Polsce. O ośrodkach zagranicznych nie wspominamy, bo wychodzimy z założenia, iż to oczywiste, że wiele zagranicznych gabinetów SPA korzysta z marki Comfort Zone – kosmetyków skrojonych na miarę każdej wymagającej kobiety (i mężczyzny również!). Comfort Zone bowiem to relaks i odprężenie nie tylko dla ciała, ale i duszy – piękno pochodzi zawsze z naszego wnętrza, a filozofia włoskiej marki to zrównoważony styl życia i holistyczne podejście do kwestii zdrowia i urody. To podejście jest nam niezwykle bliskie, tak samo jak kwestie natury, dlatego wykonując zabiegi w naszym salonie korzystamy tylko z marek naturalnych, nie zawierających szkodliwych substancji i co ważne, nie testowanych na zwierzętach.

Wszystko to zamyka się w Comfort Zone i jej terapeutycznemu podejściu do ciała i duszy. Co z wiosną może bardziej cieszyć niż relaks i chwila dla siebie w zaciszu pięknego gabinetu? Co może bardziej cieszyć, niż regeneracja skóry po okresie zimowym? Nasz skóra po porze chłodnej wymaga specjalnej troski i uwagi. Warto przez moment skupić się tylko na sobie. Marka Comfort Zone to marka posiadająca wiele linii zabiegowych – wielość wynika z indywidualnego podejścia, każdy typ skóry jest inny i wymaga innej pielęgnacji. To kosmetyki wśród których znajdziecie linie o działaniu mocno nawilżającym Hydramemory, relaksującym i odprężającym czy regenerującym. W naszym salonie analizujemy skórę naszych Gości i dopieramy odpowiedni zabieg indywidualnie. Dbamy o Wasz komfort i Waszą wygodę, dlatego zawsze proponujemy to, co na najlepsze dla Waszej skóry.

W ramach wiosny zapraszamy na chwile pełne relaksu, a dla przypomnienia napiszemy tylko, że w naszym salonie dbamy zarówno o Panie, jak i Panów. Comfort Zone to kosmetyki skrojone także na miarę mężczyzn i ich potrzeb pielęgnacyjnych.

Wiosna ach! Za dokładkę powiemy Wam też, że kosmetyki Comfort Zone są kosmetykami wegańskimi! Nie ma w nich żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i są wolne od składników roślinnych pochodzących z upraw modyfikowanych genetycznie. Kochamy naturę i wszystko, co od niej pochodzi!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress