Wiosna na start = endermologia MED SHAPE na strat

Wiosna na start = endermologia MED SHAPE na strat

Czas na wiosnę, czas na MED SHAPE! Co kryje się pod tą nazwą? Nic innego, jak nasz niesamowity zabieg – endermologia medyczna MED SHAPE. Dlaczego niesamowity? Bo każdorazowo czyni małe cuda, pozbywając się z naszych ciał kilku centymetrów i grubej warstwy cellulitu. To innowacyjna technika, która pozwala na zmianę sylwetki w krótkim czasie i naprawdę przynosi efekty.

Co to MED SHAPE i czemu ma znaczenie?

To jedna z najskuteczniejszych i bezinwazyjnych metod redukcji cellulitu i tkanki tłuszczonej. Oprócz obszarów tzw. „ciężkich” ciała można jej spokojnie używać ten to obszarów bardzo wrażliwych i delikatnych, jak twarz, szyja, okolica oka. Jak działa? Zmniejsza obwód ciała w dość krótkim czasie nawet o kilka centymetrów, w niektórych przypadkach już pierwszy zabieg przynosi znaczące rezultaty i gołym okiem widać różnicę przed i po. Dlaczego MED SHAPE? Bo nasza endermologia posiada medyczne certyfikaty CE i atesty, dzięki czemu jest niezwykle bezpieczna i nieporównywalnie skuteczna – w stosunku do innych endermologii obecnych w wielu salonach kosmetycznych. Tutaj nie trzeba ubierać się w specjalny kombinezon! MedShape to cztery technologie połączone ze sobą, a przez to mobilizacja wszystkich porcesów, które są niezbędne to tego, by spalić tkankę tłuszczową, powalczyć z cellulitem lub dokonac liftingu twarzy i innych delikatnych obszarów.

4 technologie MedShape

Laser biostymulujący IR, fale radiowe RF, masaż podciśnieniowy vacuum, masaż mechaniczny ruchome rolki. 4 razy cud! Zestawienie i połączenie tych technologii gwarantuje najlepsze efekty, a takie połączenie to technologia MedShape. Laser IR działa na powierzchniowej i dość płytkiej warstwie skóry, podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej i przyspiesza metabolizm – tym samym przygotowuje ciało na krok następny fale RF. Te z kolei działają w głębokich warstwach skóry i podnoszą temperaturę w tkankach, przez co odbudowują włókna kolagenowe i elastynę. Niwelują też adipocyty – komórki tłuszczowe z miejsc o sporym ich nagromadzeniu. Dodatkowo aktywują procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych. Krok trzeci to masaż vaccum, który poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie – zapewnie większą dawkę tlenu, który jest niezbędny do spalenia tłuszczu i redukcji cellulitu. Krok czwarty to działanie ruchomych rolek, które udrażniają układ limfatyczny i przyspieszają proces usuwania toksyn z organizmu, metabolizm i zmniejszają zlepianie się komórek tłuszczowych.

Jak widzicie MedShape i zawarte w niej 4 różne technologie uzupełnią się wzajemnie, a przez to działają w 100%. Do Hair & body Design zapraszamy tych, którzy marzą o pięknej i zgrabnej sylwetce. Wiosna to pora idealna na zmiany. A endermologia medyczna MedShape może być pierwszym krokiem w tym kierunku. Dobrze stosować ją wraz z odpowiednią dietą i oczywiście ruchem. Bo to w odchudzaniu jest najważniejsze!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress