Nowości w Hair & Body Design

Nowości w Hair & Body Design

Niebanalność i szaleństwo to nasze drugie imię. W Hair Body Design lubimy wszystko, co nietypowe i oryginalne! A przy tym, zawsze dbamy o Wasz komfort i o Waszą wygodę – pełen relaks, piękno i wyciszenie. Dbamy o to, by każdego dnia najlepszy i najbardziej zaangażowany zespół zajmował się Wami. Dbamy o to, by nie zabrakło Wam u nas pysznej kawy, wybornej herbaty i cudownej atmosfery. Dbamy o to, by sprostać Waszym oczekiwaniom i dać wszystko, co niezbędne dla ciała i twarzy. W naszych zabiegach, w naszej opiece nad klientami, w naszych przestrzeniach!

To, że szaleństwo jest naszym drugim ja zamyka się na pewno w fakcie, iż postanowiliśmy przeprowadzić metamorfozę salonu i „mały” remont, który okazał się być kolosalnym! w grudniu, czyli w czasie świątecznego szaleństwa. Daliśmy radę, a Wy nam w tym pomogliście, wspierając i tolerując czasami ciężkie, remontowe warunki naszej pracy i Waszego „relaksu”. To, że niebanalność jest naszym ulubionym słowem widać w naszym zespole – pełnym pasji, oddania i pracy dla Was. Widać też w zakresie usług, które możecie u nas znaleźć, bo możemy chyba powiedzieć, iż jesteśmy jedynym (albo jednym z nielicznych!) salonów kosmetycznych w Bielsku, gdzie zrobicie się na bóstwo od stóp do głów! I w tych słowach nie ma ani grama przesady, ponieważ Hair & Body Design to fryzjerstwo pełną parą – z zabiegami pielęgnacyjnymi dla skóry głowy, oczyszczającymi jak dermabrazja, koloryzacją, cięciem i fryzurami na specjalne okazje. To też pełne zaplecze kosmetologiczne z pełnymi zaangażowania kosmetologami na pokładzie – szczerze uwielbianymi przez naszych Gości. Uwielbianymi, bo nasze zabiegi są starannie przygotowane i przemyślane, w dodatku przeprowadzane na najlepszych, światowych kosmetycznych markach dostępnych tylko w prestiżowych salonach kosmetycznych!

A co u nas z nowości?

  1. W linii Comfort Zone pojawiły się u nas nowe zabiegi dla twarzy i ciała – linia aromaterapeutyczna i Remedy, czyli wszystko czego potrzeba skórze zimą. Do tego linia Sacred nature – inspirowana naturą.

    fot. [comfort zone]

    fot. [comfort zone]

  2. Z cyklu dbaj o włosy, zapraszamy chętnych na kolejną edycję Dni Urody = DERMABRAZJA, która u nas już 5 marca. Jak zwykle nie zabraknie niespodzianek, upominków dla uczestników i oczyszczającego zabiegu dermabrazja w cenie 100 zł. Zapisy przyjmujemy jak zwykle telefonicznie i mailowo!
  3. Ruszamy także z kolejnym cyklem Dni Urody = DEPILACJA, który z sukcesem zawitał u nas 22 lutego i będzie kontynuowany raz w miesiącu! Już teraz zapraszamy na kolejne zabiegi laserowe w marcu! Korzystamy z niezwykle precyzyjnego i innowacyjnego urządzenia Laser Light Sheer Desire, o którym opowiemy Wam więcej przy kolejnej edycji depilacji w Hair Body Design.
  4. Nowością jest to, że po ostatnim powiększeniu zespołu… powiększamy go nadal i poszukujemy stylistki paznokci i rzęs, która posiada doświadczenie i umiejętność wykonywania zabiegów manicure i pedicure, potrafi stylizować paznokcie i rzęsy metodą 1:1, 2D i 3D. A przy tym nie brak jej dobrego humoru i chęci do pracy!
  5. Na koniec, nasze wnętrza! Zapraszamy do nas, by zobaczyć nową przestrzeń przy kawie i odrobinie relaksu 😉 A galeria wnętrz się dla Was tworzy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress