Nowa załoga w Hair & Body Design!

Nowa załoga w Hair & Body Design!

Nowa Załoga w Hair & Body Design, oznacza zmian ciąg dalszy!

I tak, pora przedstawić Gosię – naszą nową kosmetolog! Pracuje z nami od całkiem niedawna, a pracy poświęca się w pełni… Gosia zdecydowanie odnajduje się w zabiegach, które pozwalają na relaks i odprężenie. Jej domeną są głównie zabiegi pielęgnacyjne, odżywcze, regenerujące. Jednak wykona dla Was także manicure i pedicure, wystylizuje paznokcie, zajmie się bardziej zaawansowaną technologią przeprowadzając zabiegi endermologii MED SHAPE. Gosia to oaza ciszy i spokoju, co w 100 % przekłada się na ciszę, spokój i relaks naszych Gości. Jest perfekcjonistką, która dba o najmniejsze detale, skupia się na przeprowadzanych zabiegach i co najważniejsze, gwarantuje Wam relaks w najbardziej pojemnym tego słowa znaczeniu.

Wiktoria – nasz nowa recepcjonistka, która zaopiekuje się Wami. To nasza Pani od Klientów, czyli zrobi pyszną kawę, umówi Was na wizytę w naszym salonie, sprawdzi ceny usług, którymi jesteście zainteresowani, wyszuka dogodny termin. Teraz kontakt z nami będzie jeszcze bardziej usprawniony i ułatwiony. Wiktoria przedstawi Wam także naszą zabiegową ofertę, pomoże dobrać i zaproponuje taki zabieg, który będzie dla Was adekwatny. Oprócz tego wprowadza do nas dużą dawkę uśmiechu i dobrego humoru!

Wspominając o naszej kosmetologii, nie zapominamy o naszej Asi, która jeszcze do nas nie wróciła, ale my już odliczamy dni do Jej powrotu.

Przypominamy też o obecności Kasi – niezawodnej stylistki włosów, którą nasi Klienci uwielbiają. I Karinie, która dalej dzielnie działa i dba o włosy stałych Klientów.

Zapraszamy!
– gabinet SPA, idealny do zabiegów relaksacyjnych, odprężających, regenerujących
– przestrzeń manicure & pedicure
– drugi gabinet kosmetyczny
– przestrzeń stylizacji rzęs i makijażu

Na pokładzie Gosia, niebawem też powrót naszej Joasi!
Za sterami recepcji znajdziecie zaś Wiktorię!
A fryzjersko działa Kasia i Karina!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress