Zmiany w Hair & Body Design, czyli dobry rok za nami, dobry przed nami!

Zmiany w Hair & Body Design, czyli dobry rok za nami, dobry przed nami!

Kochani! Przyszły zmiany! Rok 2017 skończyliśmy z przytupem i garścią nowości. Nasz salon przeszedł prawdziwą rewolucję i wiele się zmieniło. Zmieniło i na zewnątrz, i od środka. Remontowy czas towarzyszył nam praktycznie cały grudzień, nałożył się na okres świąteczny, ale daliśmy radę – i my, i Wy.

Co nowego? Jest jeszcze piękniej i przytulniej. A nasza przestrzeń zyskała nowe oblicze. I tak, teraz do Waszej (i naszej) dyspozycji mamy:

2 stanowiska fryzjerskie, z działającymi cuda na głowach stylistkami – Kasią i Kariną. Dziewczyny pracują na najlepszych, światowej sławy kosmetykach marki Kevin Murphy, a to oznacza, że o włosy dbamy w 200%. Pielęgnacja naturalna, bez parabenów, kosmetyki stworzone na bazie formuły delikatnych preparatów do twarzy. Marka, która nie niszczy, a tworzy!

2 gabinety kosmetyczne, w których rządzi Asia (ta, którą już dobrze znacie, jeszcze nieobecna, ale my już nie możemy doczekać się Jej powrotu), Aśka, która pracuje z nami od jakiegoś czasu, i która jest wulkanem pozytywnej energii i Gosia – nasza nowa kosmetolog, która zasiliła zespół niedawno. Pełna kosmetyka w naszym salonie oznacza, że w atmosferze relaksu dbamy o Wasze ciała i twarze, proponując szereg zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych, nawilżających, relaksujących czy odchudzających. Zarówno tych codziennych, jak i bardziej zaawansowanych – endermologia medyczna MED SHAPE (jedyna skuteczna i najnowocześniejsza endermologia) czy Dermapen – wampirzy lifting. A oprócz dziewczyn, w gabinetach króluje marka Comfort Zone – nie ma lepszej kosmetycznej – profesjonalnej linii kosmetyków. Made in Italy!

Comfort Zone to także troska o mężczyzn. W naszym salonie, w pięknych przestrzeniach dbamy także o nich, proponując szereg zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych.

W naszych gabinetach każdy poczuje się bosko.

Przestrzeń manicure & pedicure, z szaloną, wspomnianą wyżej Aśką na pokładzie została zmieniona i rozbudowana. Domeną Asi są pięknie wypielęgnowane dłonie oraz stopy wraz z odpowiednią – do wyboru, do koloru – stylizacją. Oprócz tego, stworzyliśmy dla Was przestrzeń oprawy oka, czyli stylizacja rzęs, piękne brwi i piękne makijaże w wydaniu Asi. Dużo szaleństwa i dużo koloru. Piękne makijaże to nasza specjalność – i te okolicznościowe, subtelne ślubne bądź szalone wieczorowe, i te codzienne.

Na koniec, wygospodarowaliśmy też sporą część, która stanowi autorskie studio Aleksandry Wójtowicz, w której powstają niewiarygodnie piękne i profesjonalne makijaże permanentne, a także zabiegi na bazie kwasu hialuronowego czy z laserem w roli głównej.

Rok 2018 zapowiada się wyśmienicie, bo mamy dla Was mnóstwo dobra! A niewątpliwym atutem obecności w Hair & Body Design jest nasza kompleksowość. Dbamy o Was od stóp do głów i nie ma w tym sformułowaniu ani grama przesady!

Wszystko dla Was! Dziękujemy, że jesteście i mamy nadzieję, że 2018 rok upłynie nam też razem! Pięknie i jak zwykle z domieszką szaleństwa. Bo u nas zwykle taka atmosfera.

A nasz wpis to tylko zapowiedź tego, co tu się wydarzy niebawem! Mamy moc!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress