Święta w Hair & Body Design!

Święta w Hair & Body Design!

Święta w Hair & Body Design wystartowały. Trwający nieustannie w naszym salonie remont trochę przyćmiewa zbliżające się święta, ale jesteśmy pełne optymizmu i dobrej energii. Damy radę i na pewno zdążymy ze wszystkim przed świętami! I Wy dzięki nam też!

Z okazji świąt i „nowego” otwarcia Hair & Body Design mamy dla Was 15% rabatu na całą naszą ofertę. Karneciki prezentowe rozdajemy świątecznie, wykorzystać je będziecie mogli u nas w styczniu. A dziś możemy obiecać, że remontowe zmiany to nie wszystko. Czeka na Was sporo dobra – nowe twarze w załodze i nowe, cudne zabiegi kosmetyczne. Nasi kosmetolodzy nie mogą się doczekać, by zaprosić Was do świata relaksu i odprężenia by Comfort Zone – jedynej tak cudnej marki kosmetycznej na świecie!

A dodatkowo, zapraszamy powoli już Was do nowych wnętrz. Szykują się nowe gabinety kosmetyczne, przestrzeń męska, przestrzeń wypełniona kolorami, czyli manicure & pedicure, make up, no i oczywiście część fryzjerska – szalona jak dotychczas. Chcemy już bardzo ugościć Was pyszną kawą i aromatyczną herbatą, a w ramach świąt wręczyć słodki upominek.

Jeżeli myślicie też o cudnych prezentach – to tylko tych od Hair & Body Design! Podaruj bliskim relaks i piękno. Już w sprzedaży Świąteczne Karty Podarunkowe i zestawy kosmetyków. W fajnych, świątecznych cenach! Tylko z nami taaaakie rzeczy!

W tym roku święta w w naszym salonie zapowiadają się wyjątkowo!

* karnety rabatowe rozdajemy Wam w terminie 11 – 23 grudnia 2017 roku
** 15% rabatu obejmuje całą ofertę dostępną w salonie, w terminie od 1 do 31 stycznia 2018
*** na zabiegi obowiązują zapisy
**** akcje nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress