Spray liftingujący – nasza nowość i broń w walce ze starzeniem się skóry!

Spray liftingujący – nasza nowość i broń w walce ze starzeniem się skóry!

Lifting Spray to zdecydowana alternatywa dla medycyny estetycznej. Prosty, nieinwazyjny zabieg odmładzający polegający po prostu na… spryskaniu twarzy specjalnym sprayem! Tyle i aż tyle. Pierwsze efekty zauważalne są już 30 minut od aplikacji, utrzymują się zaś do tygodnia czasu. Nie trzeba zatem zastanawiać się nad skomplikowanymi, często mocno obciążającymi organizm zabiegami z zakresu medycyny estetycznej (nie mówimy, że wszystkie takie są, ale jest przecież spora ich ilość, która gwarantuję sporą ingerencję w organizm).

Nowy preparat Lifting Spray, który znalazł miejsce w ofercie naszego salonu, to preparat zawierający aktywne L-aminokwasy, które głęboko przenikają do skóry ze względu na swoją molekularną postać. Są zbliżone przy tym do aminokwasów, które każdy z nas posiada w skórze. Wytworzone są bez naruszania stereochemii, dzięki czemu przenikają pomiędzy komórkami przez błony komórkowe nie uszkadzając ich struktur.

Swoją niezwykle wysoka skuteczność preparat zawdzięcza temu, że jest biologicznie czynnym kosmetykiem, dostarcza skórze brakujących składników i uruchamia wszystkie systemy naprawcze i regeneracyjne. Skóra staje się jędrna, gładka, elastyczna, napięta i odpowiednio nawilżona. Podniesiony zostaje również owal twarzy i powieki, zmniejszają się obrzęki, wyrównuje się asymetria twarzy oraz poprawia zagęszczenie i koloryt skóry.

Niezastąpionym atutem preparatu jest jego łatwa aplikacja, bo przecież wystarczy spryskać twarz! Płynna konsystencja zapewnia nam dużo lepszą i szybszą wchłanialność. Preparat bez obaw mogą stosować osoby powyżej 24 roku życia. dodatkowym atutem jest fakt, iż środek ten nie posaida kompozycji zapachowych, barwników, dzięki czemu podrażnienia czy reakcje alergiczne nie występują.

Na zachętę dla wszystkich Pań (i Panów) dodamy, że Lifing Spray został okrzykniety najlepszym produktem dla kobiet biznesu w 2015 roku! Taki hit warto mieś w posiadaniu! U nas w salonie zabiegi Lifitg Spray tylko po wcześniejszym umówieniu i specjalnym, indywidualnym zamówieniu produktu! Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress