Dni Urody edycja II

Dni Urody edycja II

Nioxin znowu w roli głównej! Już 21 września w naszym salonie ponownie zawita dermabrazja skóry głowy w przyjaznych cenach! Zapisy trwają, a my przybliżamy temat. Po lecie dobrze zadbać o odpowiednią pielęgnację nie tylko ciała i twarzy, ale i włosów, które w okresie letnich miesięcy narażone były szczególnie na agresywne czynniki zewnętrzne, jak spora ilość słońca, morska słona woda, czy spinanie gumką w kok. Dermabrazja może być pierwszym krokiem w jesiennej pielęgnacji. Bo zawsze dobrze zacząć od diagnozy!

Dla kogo?

Dermabrazja skóry głowy kierowana jest do osób zmagających się z problemami skórnymi, które widoczne są (lub nie) na skórze głowy, a także tym, których włosy nie są w najlepszej kondycji. Czym się to objawia? Przeważnie dolegliwości skóry, takie jak trądzik, wypryski, nadmierna ilość sebum często idą w parze ze złą kondycją włosów. Dodatkowo, jeśli pojawiają się takie dolegliwości skóry głowy, jak łojotok powodujący nadprodukcję sebum, co może skutkować albo nadmiernym przetłuszczaniem się włosów, albo przesuszeniem skóry głowy, zakola, przerzedzenie włosów czy inch nadmierne wypadanie, to sygnał, że należy działać. A pomóc może, w pierwszej kolejności zabieg dermabrazji.

Jak działa?

Zabieg dermabrazji działa bezpośrednio na skórę głowy. Usuwa martwe komórki skóry i nadmiar sebum, aby rewitalizować skórę głowy nawet do 34% szybciej, niż przebiega to w skórze, który nie zostanie poddany zabiegowi. To doskonała podstawa do tego, by ponownie odzyskać grubsze i bardziej gęste, wzmocnione włosy. Zabieg wzmacnia także strukturę włosów, a tym samym zapobiega ich uszkodzeniom i redukuje ich łamliwość. Czynniki intensywnie odżywcze sprawiają zaś, że włosy lepiej się układają, stają się gładsze, są po prostu zdrowsze i dobrze zregenerowane. A regeneracja jest podstawą, zwłaszcza po okresie letnim. Dodatkowo dermabrazja została opracowana z myślą o zmniejszeniu łamliwości włosów i przywróceniu im wyglądu pełnego życia. Po zabiegu włosy odzyskają dawny blask. Innym działaniem, równie istotnym, jest także fakt, iż zabieg może być wykorzystywany do pielęgnacji stref problematycznych: zakola albo przerzedzanie się włosów to problem wielu z nas, Dermabrazja dzięki zróżnicowanej formule odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniami. A dzięki technologii HTX dermabrazja zwiększa także średnicę włosa i pogrubia go, sprawiając iż jest ich nawet do 11000 więcej!

Dlaczego włosy nie są w 100% sprawne?

Przyczyn jest wiele. Włosy mogą przerzedzać się z racji uwarunkowań genetycznych, nadmiernego stresu, który przecież towarzyszy nam każdego dnia – w pracy, w domu, w związku z ważnymi wydarzeniami w naszym życiu, jak ślub czy wychowanie dzieci. Warto zwrócić też uwagę na dietę i to jak się odżywiamy, bowiem, to co jemy ma nieodzowny wpływ na włosy, skórę głowy, ale i cerę. Także kuracje farmakologiczne, leki, przebyte choroby osłabiają włosy. A czynniki środowiskowe, z którymi stykamy się cały rok, ale latem ich działanie jest zintensyfikowane mają swój udział w osłabieniu włosów i przyczyniają się do ich przerzedzenia.

Na czym i jak pracujemy!

W pełni bezpiecznie, w oparciu o innowacyjne produkty marki Nioxin – stworzone z myślą o odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy. Najpierw mikrokamerą sprawdzamy skórę głowy, my opowiadamy o tym, co tam się dzieje, a Ty patrzysz i słuchasz. Po diagnostyce działamy, wykonując zabieg pielęgnacyjny. Dalej działasz sama, w domowym zaciszu.

21 września, II edycja Dni Urody
W tym dniu cena zabiegu: 100 zł

Obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy zatem do kontaktu!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress