Laser i nowe zabiegi

Laser i nowe zabiegi

W Hair & Body Design jesienią zawita nowa jakość. Wprowadzamy do oferty zabiegi laserowe. Już czekamy na najwyższej jakości sprzęt – nowoczesny, totalnie bezpieczny, innowacyjny laser Q-Switch Nd: YAG LASER, posiadający jedną tylko głowicę, która dostosuje się automatycznie i wybierze najlepsze opcje do obszaru zabiegowego.

Laser ma bardzo wysoką skuteczność w zabiegach usuwania tatuażu, makijażu permanentnego czy przebarwień skóry, piegów, znamion. Używanie tego typu laseru eliminuje praktycznie całkowicie ryzyko bliznowacenia. Nie występują też skutki uboczne. Dzięki zastosowaniu selektywnej fototermolizy, możemy nie tylko redukować przebarwienia, ale i ogólnie odmładzać skórę redukować rozszerzające się pory i dokonywać liftingu płytkiego.

Co jeszcze będziemy mogli Wam zaproponować?

Laser skutecznie usuwa:
– tatuaże, w tym także te ciemne i trudne – kolorowe
– makijaż permanentny
– przebarwienia skóry
– piegi
– blizny
– znamiona wrodzone
– plamy starcze
– brodawki łojotokowe

To innowacyjna technologia, dzięki czemu wykonywane zabiegi są niezwykle efektywne. Laser, dzięki zastosowanym technologiom nie rani skóry i pozostawia blizn, a zabiegi nie trwają długi. Zapraszamy już dziś tych, którzy borykają się z różnymi skórnymi problemami, by wreszcie im zaradzić
i bezpiecznie się ich pozbyć.

Zabiegi laserowe w naszym salonie ruszają od połowy września. Zapisy wystartowały już. Szczegółową ofertę przedstawimy Wam niebawem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress