Zabiegi idealne na lato: dla ciała i twarzy

Zabiegi idealne na lato: dla ciała i twarzy

Wakacje, lato, piękna pogoda, relaks… Czego chcieć więcej? Pięknej, zdrowej i niezniszczonej przez letnie skutki uboczne skóry. Dla twarzy i dla ciała. Jak o nią zadbać, jakich kosmetyków używać, jak ją zregenerować po słonecznych i morskich kąpielach. Z jakich zabiegów skorzystać. O tym w kolejnej, trzeciej już odsłonie naszego letniego poradnika.

O odpowiednim nawilżeniu mówimy i przypominamy Wam nieustannie. To zdecydowanie jedna z ważniejszych czynności i życia naszej skóry latem. O odpowiedniej ochronie też przypominamy, tłumacząc jak ważne i istotne jest używanie kremów z filtrem. Po to, by nasza skóra była jak najdłużej młoda. Teraz przyszła pora, by zaprosić Was na nasze profesjonalne, dedykowane skórze zbiegi. Idealne na letni dni, idealne po i przed wakacyjnymi podróżami. Co przede wszystkim znajdziecie w naszym salonie?

Letnie peelingi – dostępne szeroko u nas, wykonywane zawsze na naturalnych składnikach i najwyższej jakości kosmetykach. Doskonale złuszczają skórę, przygotowując ją do dalszych zabiegów, zapewniają tak ważne i niezbędne latem oczyszczanie i regenerują ją!

Świetliste spojrzenie – maska na bazie alg, idealny zabieg dla oczu na letnie dni. Przywraca zmęczonej i opuchniętej skórze zdrowy wygląd. Produkuje włókna kolagenowe i elastynę.

Kropla nawilżenia by Comfort Zone – intensywne nawilżenie dla suchej skóry, idealny zabieg po zażyciu letnich i słonecznych kąpieli. Dostarczy niezbędnych składników naszej cerze, sprawiając iż stanie się ona niezwykle ożywiona.

Nawilżający wodospad by Comfort Zone – zabieg, który przywraca odpowiednie nawilżenie skórze, wygładza ją i koryguje problemy z odwodnieniem skóry. Idealny na lato, idealny po plażowaniu i zażywaniu morskich kąpieli.

Ambrozja młodości by Comfort Zone – to terapia, która zwalcza oznaki starzenia powstałe na skutek promieniowania słonecznego i zanieczyszczeń środowiska. Oczyści nasza skórę, przygotuje ją na kolejne lata funkcjonowania i kolejne pory roku.

Aromatyczny dotyk ciała – to totalne nawilżenie naszego ciała. Gwarancja błogości, zdrowia i odpowiedniego poziomu wody w naszej skórze.

Dodatkowo, pamiętajcie o endermologii medycznej MED SHAPE, która sprawi iż zgubicie szybko i bezboleśnie kilka centymetrów – nawet na chwilę przed urlopem! I naszych bandażach AROSHA, które nasączone dużą ilością składników aktywnych czynią cuda dla naszego ciała, wyszczuplając je i pozbywając się cellulitu. Idealne przed wakacyjnymi wojażami i sezonem bikini, który przecież jeszcze trwa!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress