Kevin Murphy i jego sekrety

Kevin Murphy i jego sekrety

Kosmetyki do włosów. Tyle i aż tyle. Zrodzone z tej samej filozofii, co produkty do pielęgnacji skóry, kosmetyki KEVIN MURPHY zostały specjalnie skomponowane, tak by nie obciążać włosów. A jednocześnie by być skutecznymi, mocnymi i trwałymi. Technologie produktów oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska upraw. Korzysta się z nich, by produkty do pielęgnacji i regeneracji włosów były w pełni bezpieczne i w pełni zgodne z naturą.

Witaminy i aminokwasy reperują zewnętrzną warstwę włosów, pogrubiając je i redukując rozdwajanie końcówek. Nawilżające ekstrakty z masła mango i masła murumuru sprawiają, że łuski są wygładzone a włosy miękkie. Wyciągi z drzewa chinowego, bambusa oraz kwiatów pomarańczy nawilżają włosy bez ich zbędnego obciążania. Antyutleniacze ze śliwki kakadu i owoców cytrusowych eliminują łamanie się włosów i naturalnie regenerują chemicznie uszkodzone włosy. Produkty KEVIN MURPHY nie zawierają siarczanów, parabenów oraz innych szkodliwych związków. Nie są też testowane na zwierzętach. I w tym tkwi ich sekret, popularność i jakość. Najwyższa i najlepsza.

Kevin Murphy jest światowej sławy stylistą, który współpracuje przy światowych sesjach fotograficznych i filmowych, pracuje na rzecz pokazów mody czy okładek modowych magazynów. By zrozumieć jego produkty, trzeba zrozumieć jego samego. Spędzając długie godziny we fryzjerskich salonach, pracowniach, był nieustannie niezadowolony z efektów, jakie powstawały na bazie kosmetyków, które mu dostarczano do pracy. Wszystkie te produkty sprawiały, że włosy stawały się opadające, ciężkie, nie układały się prawidłowo w czasie sesji. Przez te zawirowania Kevin postanowił wykreować i stworzyć własne produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Korzystają z tych samych metod, używanych do produkcji kosmetyków do twarzy, zapewnił włosom blask, lekkość i objętość, a także ochronę dzięki wykorzystaniu jedynie naturalnych składników. Wykorzystał olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty.

Dziś, KEVIN MURPHY to marka sama w sobie. Nie ma sobie równych, a jej produkty kierowane są do świadomych konsumentów, którzy nie bardzo chcą kłaść na swoją skórę preparaty pełne chemii, nie raz testowane na zwierzętach. To najwyższa jakość i kosmetologiczna świadomość. W dobie eko życia, trendów slow life i życia w zgodzie z naturą – KEVIN MURPHY pasuje idealnie to priorytetów i potrzeb współczesnego, świadomego społeczeństwa. To produkty, które są inspirowane naturą i żyją z nią za pan brat. Czerpią z tego, co w naturze najlepsze.

My, działając odpowiedzialnie, zgodnie z naturą i bazując w salonie tylko na najlepszych kosmetykach, zapraszamy Was do wypróbowania tych wyjątkowych linii pielęgnacyjnych, odżywczych, naprawczych, koloryzacyjnych do włosów. Dajemy Wam to, co najlepsze – w naturze i wśród kosmetyków. Kosmetyki te, i zabiegi wykonywane na nich nie należą niestety do najtańszej półki – mamy tego świadomość. Ale mamy też świadomość ich jakości i tego, iż w tym wypadku bez najmniejszych wątpliwości, cena idzie w parze z tym, co najlepsze i najzdrowsze.

Zapraszamy tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą. I tych, którzy dopiero poszukują i dbają o wszystko, co najlepsze dla siebie i swojej skóry, włosów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress