Permanentny latem -200 zł w studio Wójtowicz

Permanentny latem -200 zł w studio Wójtowicz

Nie od dziś wiadomo, że w Hair & Body Design powstają piękne makijaże permanentny autorstwa Aleksandry Wójtowicz. Nie od dziś też wiadomo, że Aleksandra Wójtowicz pracujemy pod swoim autorskim studiem makijażu permanentnego i medycznego, do którego serdecznie zaprasza. Szczególnie latem, bo tylko w okresie wakacji (1 lipca – 31 sierpnia) możecie skorzystać z usług makijażu w niecodziennych, letnich cenach!

Lato nie trwa wiecznie, terminy się kurczą, a letnia oferta niczego sobie! Bowiem makijaż permanentny ust w tym terminie proponujemy w cenie 1000 zł (cena regularna to 1200 zł), natomiast permanentny brwi w cenie 700 zł zamiast 900 zł! Latem zatem możecie zafundować sobie piękno w pięknych, lżejszych i letnich cenach! Dla Was od nas ;))

Ponadto, pragniemy przypomnieć, iż wszyscy Klienci Aleksandry Wójtowicz – korzystający z usług makijażu permanentnego i medycznego otrzymują 10% rabatu na szereg zabiegów w naszym salonie!

Zapraszamy Was zatem gorąco!

Piękne lato szykuje się w Hair & Body Design w tym sezonie. Piękne będzie też w studiu Wójtowicz permanentny i medyczny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress