Manicure & pedicure -10% latem

Manicure & pedicure -10% latem

Lato lato! To zdecydowanie ulubiona pora roku wielu z nas. To też czas wzmożonej pielęgnacji skóry i ciała. I prawdziwe kolorowe love w kategorii dłonie & stopy. Lato to zdecydowany czas, by zadbać i odpowiednio wypielęgnować nasze dłonie i stopy, tak by pozostały piękne na długo. To też czas, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zdecydować się na nieco inną paletę kolorów niż dotychczas.

Co dla Was przygotowaliśmy my z tej okazji? W Hair & Body jak zwykle sporo się dzieje. Po pierwsze pielęgnacja, czyli najnowocześniejszy system Footlogix, który nie tylko pielęgnuje, ale i leczy. To też komfort i zadbane stopy przez dużo dłuższy okres, niż przy typowych metodach, stosowanych w wielu salonach. Klasyczny manicure z odpowiednią oprawą skórek, z nadaniem kształtu płytkom paznokci, z masażem dłoni, pelengami i balsamami. Po drugie, to szaleństwo kolorów i najnowszych, letnich trendów. Mamy dla Was przygotowane kolorystyczne hity 2017, sztukę ombre, klasycznego frencza w nowych, letnich inspiracjach i wiele wiele innych.

A ponadto rozpieszczamy Was, serwując w naszym salonie pyszną kawę, sezonowe owoce i z okazji lata rabaty! Dla wszystkich naszych Klientów – stałych i nowych – mamy 10% rabatu na pakiet manicure & pedicure! Warto zatem zadbać jednocześnie i o dłonie, i o stopy w tym sezonie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress