Zabiegi dedykowane na lato

Zabiegi dedykowane na lato

Nasz oferta letnich zabiegów w pigułce! Zapraszamy Panie i Panów po odrobinę odmłodzenia, wyszczuplenia, relaksu. Czerwiec to idealny czas, by przygotować ciało i skórę przed zbliżającym się sezonem bikini i naprawdę ostrym słońcem.

Dla ciała szczególnie polecamy i polecać zawsze będziemy ENDERMOLOGĘ MED SHAPE – jedyną medyczną endermologię z odpowiednimi atestami, która dzięki połączeniu czterech technologii działa niezwykle szybko i niezwykle kompleksowo! Nie tylko pozbywamy się zbędnych centymetrów, cellulitu, ale i modelujemy luźną, pomarszczoną skórę, ujędrniamy skórę po porodzie, walczymy z krępością.

Polecać też będziemy Wam zawsze i wszędzie system bandaży Arosha – owijamy ciało bandażami nasączonymi substancjami aktywnymi, dzięki czemu szybciej i bezpośrednio przenikają one do ciała, a przez to są w stanie zdziałać cuda!

Lato to też czas wzmożonej pielęgnacji skóry – warto ją przygotować do lata, na nadchodzące kąpiele – te morskie i te słoneczne. Warto zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia i regeneracji. Dlatego gorąco Wam polecamy całą gammę zabiegów na bazie naszego ukochanego Comfort Zone!

– linia Sun Soul, która posiada ultralekką konsystencję, przez co nie czujemy jej na plaży czy w parku podczas nawet najbardziej słonecznego dnia, kiedy skóra potrzebuje największej ochrony!

– linia Renight to antyoksydanty, organiczny olej z owoców goji, ekstrakt z pomidora oraz kwas hialuronowy, czyli młodość w czystej postaci!

– linia Hydramemory – absolutny hit, skóra potrzebuje odpowiedniej dawki wody, a te cuda ją zapewniają w 100%

To tylko niektóre nasze propozycje! Zapraszamy Was gorąco do salonu po letnią pielęgnację i letnie orzeźwienie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress