Medycyna estetyczna w nowej odsłonie

Medycyna estetyczna w nowej odsłonie

Zawsze była obecna w naszej ofercie. Teraz przechodzi razem z nami reaktywację! Medycyna estetyczna to szeroki wachlarz usług, które dla Was mamy już teraz każdego dnia! Po pierwsze totalna nowość, czyli tzw. wypełniacze. Co to takiego? Cudo z kwasem hialuronowym w roli głównej, które pozwala na redukcję zmarszczek i bruzd, a także powiększenie ust. Nieinwazyjnie, naturalnie i w pełni bezpiecznie.

Kwas hialuronowy to jedna z najbardziej różnorodnych i fascynujących substancji. Można go znaleźć u większości żywych organizmów w naszej naturze. Spełnia wiele funkcji, od uelastyczniania skóry po „smarowanie stawów”. Kwas hialuronowy wiąże wodę, co leży u podstaw unikatowych właściwości produktów opartych na technologii NASHA. Kwas hialuronowy, występujący w naturalnej formie w organizmie, ulega biodegradacji w ciągu kilku dni. Proces stabilizacji technologii NASHA jest konieczny do uzyskania długotrwałych rezultatów zapewniając jednocześnie doskonałą kompatybilność tkankową. Ostatecznym wynikiem tych działań są bezpieczne produkty znakomicie tolerowane przez organizm, zapewniające długo utrzymujące się efekty estetyczne. Produkty, na których pracujemy, szwedzkiej marki Restylane. Dla Waszego bezpieczeństwa i komfortu. Dodać też należy, iż produkty, które wybraliśmy cechuje wysoka efektywność i długotrwałe efekty. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o wysokim stopniu czystości razem z procesem stabilizacji, opartym o technologię NASHA.

Co możemy Wam zaproponować z udziałem słynnego kwasu hialuronowego? Powiększenie ust, tak by sprawić, iż będą bardziej pełne, kobiece i piękniejsze. Wypełnienie zmarszczek na czole, zarówno tych poprzecznych, jak i tych międzybrwiowych, czyli lwich. W okolicach ust pozbędziemy się bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek marionetek. Zrobimy to dla Was całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie. W trosce o największą jakość i największe piękno.

Po drugie, pamiętajcie, że nasza oferta medycyny estetycznej jest dość bogata. Znajdziecie u nas mezoterapię, która skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry, zapobiega wypadaniu włosów i leczy łysienie, poprawia metabolizm skóry, dzięki czemu doskonale ją odżywia. Do zabiegu stosujemy największej jakości preparaty na bazie również kwasu hialuronowego, kofeiny, krzemu, wyciągu z karczochów czy nostrzyka żółtego. Możecie zafundować sobie absolutny hit ostatnich lat – dermapen, czyli wampirzy lifting. Co kryje się pod tą nazwą? To stymulacja produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, poprawa gęstości i elastyczności skóry, a także redukcja przebarwień, rozstępów i blizn. Jak to robimy? Wprowadzamy substancje czynne głęboko w skórę, za pomocą mikronakłuć, powstające mikrourazy (nie siniaki, nie krwiaki!) wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność do produkcji kolagenu, co sprawia iż nasza skóra otrzymuje drugą młodość! To biostymulacja komórek skóry z udziałem osocza bogatopłytkowego, które uruchamia proces namnażania się komórek macierzystych. To cudowne, długotrwałe efekty regeneracji i rewitalizacji skóry naszej twarzy.

To i sporo więcej dla Waszych młodych, pięknych twarzy w naszym salonie każdego dnia!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress