Dzień Idealnej Sylwetki już 2 czerwca

Dzień Idealnej Sylwetki już 2 czerwca

Maj nowościami stoi w Hair Body Design. Dzieje się tyle, że nie wiemy, czy zdążymy Was o wszystkim powiadomić, acz postaramy się. Zatem na początek szczególna informacja i szczególne zaproszenie!

Już 2 czerwca zapraszamy Was na Dzień Idealnej Sylwetki w Hair Body Design. Co się pod tym kryje? To dzień, kiedy do Waszej dyspozycji będzie dietetyk kliniczny i kosmetolodzy naszego salonu. Wspólnymi siłami, podczas prowadzonych konsultacji specjaliści pochylą się nad Waszymi problemami i postarają się dobrać odpowiedni kierunek, by Wasza sylwetka stała się idealne. Sylwetka i zdrowie, ponieważ dietetyk kliniczny, Agnieszka Czernek, z którą rozpoczynamy współpracę to nie tylko recepta na otyłość, ale i na wiele zdrowotnych problemów, z którymi się zmagacie. Warto poświęcić chwilę, by dowiedzieć się, co robić, by żyć zdrowiej i szczuplej.

Dzięki połączeniu sił naszych, Pani Agnieszki z Panaceum i niespodzianki, którą zapewnia Kasina Dobra zapewnimy Wam nie tylko moc atrakcji, ale przede wszystkim postaramy się wyznaczyć odpowiedni kierunek jeśli chodzi o dobór diety codziennej i zabiegów kosmetycznych dla ciała.

Zapraszamy serdecznie! Ilość miejsc jest ograniczona, a na wydarzenie obowiązują zapisy, których dokonacie telefonicznie!

Do wyboru, dla Was: bezpłatna konsultacja wstępna dająca rozeznanie, w którą stronę ruszyć ze zmianami w diecie, ćwiczeniach i zabiegach (30 minut) lub pełna konsultacja dietetyczna i kosmetologiczna w cenie 150 zł (1 godzina 30 minut)

Więcej informacji wkrótce!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress