Dni Urody, czyli dermabrazja skóry głowy w Hair Body Design

Dni Urody, czyli dermabrazja skóry głowy w Hair Body Design

To nowa era w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Problem przerzedzonych i cienkich włosów dotyka ponad 50% klientów różnych salonów fryzjerskich – to badanie przeprowadzone w 17 krajach, w tym w Polsce. Przyczyn tego zjawiska może być wiele: mniejsza ilość włosów, cieńsza struktura włosa, niezdrowe środowisko skóry głowy. Dermabrazja skóry głowy to zabieg pozwalający odpowiednio zdiagnozować przyczynę problemu skóry głowy i dobrać odpowiednią terapię oczyszczającą, dzięki której nasze włosy staną się gęstsze i mocniejsze, witalne i sprężyste, a także zabezpieczone przed wszelkimi uszkodzeniami. Jak to działa?

Zabieg dermabrazji, ze względu na zaawansowane złuszczanie, jest uznany za niezbędny element idealnego zabiegu pielęgnacyjnego – to oczyszczenie skóry i przywrócenie jest zdrowego stanu, po wcześniejszej analizie, wykonanej specjalną mikrokamerą. Ponieważ zdrowa skóra głowy to podstawa zdrowych włosów, jej odpowiednia pielęgnacja sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze. Dermabrazję w naszym salonie będziemy wykonywać w oparciu o innowacyjne kosmetyki marki NIOXIN, dla której inspiracją przy tworzeniu zaawansowanych kuracji do włosów cienkich i przerzedzonych, był system pielęgnacji skóry twarzy. Skóra głowy, jako przedłużenie skóry twarzy, wymaga podobnego traktowania i troski, dlatego NIOXIN zaproponował rozwiązania oparte na tej bazie. Kosmetyki wzmacniają, odżywiają i regenerują włosy oraz skórę głowy.

Prawidłowo wykonana dermabrazja, w odpowiednich odstępach czasowych i cyklu zabiegowym sprawia to po pierwsze usuwanie serum, które zatyka mieszki włosowe w skórze głowy, po drugie redukcja utraty włosów, której przyczyną jest łamliwość i po trzecie, zwiększenie średnicy włosa. Dodatkowo to również ochrona włosów przed uszkodzeniami oraz dodanie całościowo objętości.

Z okazji powrotu dermabrazji do naszego salonu pragniemy już dziś zaprosić Was na Dni Urody, w ramach których dermabrazja przeprowadzana cały dzień w naszym salonie pod okiem specjalistów będzie w atrakcyjnej cenie 100 zł (cena regularna zabiegu – diagnostyka + oczyszczanie to 150 zł). Szczegóły niebawem!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress