Wiosenne porządki, wiosenna pielęgnacja

Wiosenne porządki, wiosenna pielęgnacja

Wiosna chyba rozgościła się u nas na dobre. Czas najwyższy, bo już tęskniliśmy mocno za słońcem i nieco bardziej przyjazną temperaturą. Stąd, oprócz pierwszych porządków domowych i ogrodowych, pierwszego wietrzenia szafy, delikatnego liftingu garderoby, warto zadbać też o odświeżenie siebie i swój nowy wiosenny look! Warto zacząć od regeneracji włosów po długiej zimie, kiedy nosiliśmy je zazwyczaj pod czapką, wielokrotnie związane gumką, nieułożone i byle-jakie. Teraz czapki z głów, to i warto, by nasze głowy wyglądały wspaniale!

Po pierwsze proponujemy Wam naszą dermabrazję – o tym będzie szerzej na dniach, bowiem w kwietniu ruszają u nas Dni Urody, kiedy też będzie można przetestować ten zabieg i sprawdzić jego niepowtarzalne właściwości u siebie. To zabieg oczyszczający, pozwalający dokładnie przeanalizować skórę głowy, a następnie ją oczyścić. Pomaga we wszelkich stanach chorobowych i chorobowych podejrzeń, wykrywając je i niwelując.

Po drugie, mamy Olaplex, którego mamy nadzieję, przedstawiać nie trzeba. To system, który regeneruje i replikuje mostki dwusiarczkowe włosów, które przy każdej koloryzacji ulegają zniszczeniu lub zerwaniu. To odbudowa bardzo zniszczonych włosów i zarazem ich sposób na radykalną odmianę, na przykład kolorystyczną, bez uszczerbku włosa! Na wiosnę, warto pomyśleć o tej formie regeneracji, zwłaszcza, jeśli nieustannie poddajemy włosy koloryzacji, suszeniu, prostowaniu i innym zabiegom. Formuła Olaplex również zabezpieczy nasze włosy na kolejny okres, tak, by wszelkie zabiegi odbywały się na nich bez uszczerbku.

Po trzecie, nasz miłość – Kevin Murphy i jego rewelacyjny system regeneracyjny w ampułkach oraz Repair Me. To odbudowujące włosy kosmetyki zawierające przeciwutleniacze i aktywne białka z owoców papai. Chronią i wygładzają włosy, a zawarte w nich aminokwasy jedwabiu powodują wzrost włosów i ich odnowę komórkową. W efekcie otrzymujemy wygładzone, zregenerowane, miękkie i lśniące.

Po czwarte, i chyba najważniejsze, fajnie zadbać też nie tylko o skórę głowy, ale i o siebie kompleksowo. Zapraszamy zatem Was – Panie i Panów na zabiegi regeneracyjne, pielęgnacyjne włosów, skóry głowy, ale i całego ciała. Za chwilę rusza wiosennie endermologia, bandaże w systemie arosha i zabiegi pielęgnacyjne, odżywcze, by przygotować skórę na pierwsze słońce.

Po piąte, wiosennie u nas sporo się dzieje. Marzec na ukończeniu, na ukończeniu zatem też Miesiąc Kobiet i miesiąc pod znakiem fryzjerskich atrakcji. Kwiecień upłynie nam głównie pod znakiem ciała i dbania o nie, nie zabraknie akcji wszelakich, nowych zabiegów i atrakcyjnych rabatów. Będą też zapowiadana Dni Urody z dermabrazją, by temat pielęgnacji włosów nie zszedł na dalszy plan.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress