Koloryzacja na kole? Art Hat już u nas!

Koloryzacja na kole? Art Hat już u nas!

Słyszałyście o Art Hat? To najnowsze nasze cudo – koloryzacja na kole! Już dostępna w naszym salonie. O co chodzi? A no, w Hair Body Design pojawiło się wielkie koło – widok niespotkany, ale coraz częściej widoczny na głowach naszych klientek. To absolutna nowość i absolutny hit w branżey fryzjerskiej. Teraz, w naszym salonie – dla Was!

Jak to działa? Prosto – nakładamy koło na głowę klientki i farbujemy. Jednak to nie cała filozofia tego sprzętu. Koło jest unikatowe, pozwala na łączenie bez ograniczeń wielu kolorów w różnych tonacjach, co w efekcie daje unikatowe połączenie kolorystyczne. Nie tworzy pasemek, nie tworzy balayage, tworzy grę światłocieniem! I na tym polega jego potęga! Technika nakładania kolorów, pozwala tutaj na nałożenia aż sześciu różnych kolorów, dlatego możliwe jest uzyskanie kilku kolorów pośrednich w efekcie, czy półtonów, różnych odcieni i tonacji barw. Co w rezultacie daje pięne, klasyczne i eleganckie kolory na głowach pań.

Art Hat pozwala na wykonanie koloryzacji pracując z różnymi kolorami, jest dedykowane wszystkim , którzy chcą uzyskać efekt trójwymiarowości koloru i światłocień – niedostępny wręcz przy tradycyjnym nakładaniu farby na głowę. Czas wykonania takiej koloryzacji jest też krótszy niż tej tradycyjnej, zatem wszystkie zabiegane Panie zachęcamy szczególnie.

Art Hat to prawdziwa fryzjerska inspiracja, która pozwala na ogromną kreatywność. Kochane Klientki zapraszamy Was serdecznie na wiosenne metamorfozy.

Art Hat w naszym salonie do końca marca – 10%

Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress