Dermabrazja powraca i to w wielkim stylu!

Dermabrazja powraca i to w wielkim stylu!

Dermabrazja skóry głowy jest zabiegiem oczyszczającym, dzięki któremu można zregenerować powierzchnię skóry i odblokować mieszki włosowe. Wykonuje się go przy użyciu specjalnej kamery z mikroskopem, która pozwala na dogłębną analizę  – drugi etap to oczyszczanie przy użyciu specjalnie dobranych, antyalergicznych kosmetyków. To zabieg pozwalający na leczenie stanów chorobowych skóry, niwelowanie problemów związanych z łysieniem, słabą kondycją włosów, suchością skóry i włosów lub nadmiernym ich przetłuszczeniem się.

W Hair Body Design startujemy z dermabrazją ponownie i uruchamiamy od kwietnia Dni Urody. O tym na naszym blogu przeczytacie wkrótce. Dziś jednak możemy Wam już zdradzić kilka szczegółów i zaprosić do udziału, czyli wizyt w naszym salonie.

Skóra głowy wymaga takiej samej pielęgnacji jak skóra twarzy czy ciała. Warto ją pielęgnować i na co dzień dbać o jej stan. Tak, by była odpowiednio nawilżona, a włosy by były w najlepszej kondycji – nie tylko wyglądały pięknie, ale i zdrowo. To zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zaleca się, by wykonywać go co 4 – 6 tygodni w celu utrzymania optymalnego środowiska skóry głowy. Każdy z pielęgnacyjnych zestawów jest dobierany indywidualne: do skóry głowy, rodzaju włosów i problemów danej osoby.

U nas ostatni tydzień marca do wstęp do kwietniowych Dni Urody. Na półkach już stoją dedykowane dermabrazji kosmetyki, czeka nas jeszcze krótkie przeszkolenie i startujemy! Wy startujecie dziś – zapisy na start!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress