Konsultacje ślubne na start!

Konsultacje ślubne na start!

Ślub to niezwykła uroczystość. To najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. I każda marzy o tym, by tego dnia wyglądać perfekcyjnie, czarująco, zachwycająco. Przygotowania do tej uroczystości zazwyczaj zaczynają się na długo długo przed, tak by wszystko zostało na czas dopięte na ostatni guzik. Każda Panna Młoda chcę być perfekcyjna, chce by każdy element uroczystości był idealny, by niczego nie brakowało, by atmosfera była niepowtarzalna. Każda marzy też o tym, by zniewalająco wyglądać. Warto wszystkie elementy ze sobą zestawić i zaplanować wcześniej.

Ważna jest kreacja – musi olśniewać, być czarująca i wyjątkowa. Ważna jest też fryzura – ta z kolei musi być idealnie dopasowana do sukni ślubnej, kwiatów, welonu… Przede wszystkim zaś musi perfekcyjnie pasować do nas, do naszego kształtu twarzy. I każda Panna Młoda musi się w niej doskonale czuć. Wiemy o tym, dlatego specjalnie dla Was uruchomiliśmy w salonie Ślubne Konsultacje.

Rozpoczynając marcową, wiosenną porą sezon ślubny pragniemy Was zaprosić w nasze progi, by zaczerpnąć inspiracji, porozmawiać ze stylistkami, dopasować idealną fryzurę, idealny makijaż i wszystkie inne, niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, tak by czuć się w tym dniu szczególnym pięknie i perfekcyjnie. I tak, by pomyśleć o wszystkim na spokojnie, wcześniej.

Konsultacje ślubne w naszym salonie potrwają w terminie 13 – 18 marca. Dzwońcie, piszcie, umawiajcie się i przybywajcie! A my sprawimy, że Wasz dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress