Miesiąc Kobiet

Miesiąc Kobiet

8 marca – Dzień Kobiet. Co Wy na to, by jednak świętować trochę dłużej? Bo czemu nie! Dbając o kobiety każdego dnia, w każdym wymiarze, postanowiliśmy ten przyjemny dzień nieco wydłużyć. Tym samym, nasz Dzień Kobiet zmienił się w Miesiąc Kobiet! Wszystko, co najlepsze dla naszych Klientek przez cały marzec.

Moc pozytywnej energii. Niecodzienne atrakcje. Niecodzienne rabaty. Tyle się wydarzyło, tyle jeszcze się wydarzy. Od początku marca w Hair Body Design rozpieszczamy Panie oferując im sporo dobra. A co konkretniej?

Do końca marca trwa u nas salonowa akcja Przyjacielski Zawrót Głowy, w ramach której Panie przychodzące na koloryzację by Kevin Murphy we dwie: siostry, znajome, przyjaciółki, koleżanki.. otrzymują od nas 10 % rabatu na całość usługi fryzjerskiej. Nic tylko szaleć na wiosnę i skusić się (i swoich najbliższych) na małe metamorfozy.

To tylko jedna z naszych przygotowanych atrakcji. A więcej? Wprowadziliśmy nowatorską koloryzacją Art Hat, na czym polega? To koło do koloryzacji, które pozwala na dokładne i wielowymiarowe rozmieszczenie farby, a przy tym na kreatywne łączenie barwników, odcieni, tak by uzyskać efekt trójwymiarowości oraz idealnego koloru. Decydując się na koloryzację tą metodą otrzymujecie 10 % rabatu do końca marca!

Więcej? Więcej! Od 13 marca w naszym salonie odbywać się będą również konsultacje ślubne. Już dziś zapraszamy przyszłe Panny Młody do zaczerpnięcia porad dotyczących ślubnych fryzur, pielęgnacji i tego i dobrego zestawienia wszystkich elementów.

Ostatni tydzień marca poświęcamy zdrowiu. A konkretniej zdrowej skórze na głowie. To oznacza jedno. Pojawia się u nas dermabrazja, czyli badanie skóry głowy za pomocą mikrokamery, dzięki której skóra zostaje poddana dokładnej analizie, następnie zaś dogłębnie oczyszczona.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress