Przyjacielski zawrót głowy!

Przyjacielski zawrót głowy!

Idzie wiosna, wiosna idzie! Czapki z głów zatem! Czas najwyższy odświeżyć fryzurę, przyciąć zniszczone po zimie końcówki włosów, odświeżyć albo zaszaleć i zmienić kolor totalnie! Z przyjściem wiosny wszystkie chwyty są dozwolone! Wiosna to też czas spotkań, radosnego przebywania z przyjaciółmi i pierwszych dłuższych spacerów!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłą propozycję fryzjerską, dzięki której nie tylko odświeżycie kolorki na głowach, ale i miło spędzicie u nas czas. Odwiedzając do końca marca nasz salon wraz z przyjaciółką, decydując się na koloryzację w naszym wydaniu, czyli cudowny styl i kolor od Kevina Murphy dla każdej z Was mamy prezent w postaci 10% rabatu na całość fryzjerskiej wizyty!

Plotki, ploteczki, plotunie? Pogaduchy przy dobrej kawie, szalenie miła i przyjazna atmosfera, radosne i zdolne stylistki? Takie rzeczy tylko w naszym salonie.

Zajrzyjcie koniecznie!

Przyjdź do naszego salonu. Przyprowadź przyjaciółkę / koleżankę / dobrą znajomą / mamę / siostrę! Odśwież kolor na głowie, poddaj się wiosennej metamorfozie i daj się ponieść wiośnie. I najważniejsze – zapłać za wszystko, co na głowie 10 % mniej!

Tylko do końca marca. Tylko w Hair Body Design!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress